Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Slow Cooked Mexican Inspired Pulled Pork
410g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.50
£1.34 per 100g
£4.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Slow Cooked Mexican Style Pulled Pork Pibil
£5.50
170g
Tesco
Fajita Cooked Chicken Breast Mini Fillets
£3.25
£1.91 per 100g
450g
Tesco
Slow Cooked Fajita Chicken
£6.00
£1.33 per 100g
180g
Tesco
Satay Style Roast Chicken Thigh Pieces
£3.95
£2.19 per 100g
400g
Tesco
Loaded Pulled Pork Chilli Wedges
£2.00
£0.50 per 100g
Tesco
Slow Cooked BBQ Chicken Wings
£5.95
500g
Tesco
Slow Cooked BBQ Chicken Wings
£3.75
£0.75 per 100g
355g
Tesco
Tikka Chicken Breasts
£5.65
£1.59 per 100g
270g
Tesco
High Protein Chicken Shawarma Inspired with Chilli & Garlic Sauce
£3.25
£1.20 per 100g
Tesco
Mexican Inspired Chicken & Grain Salad
£3.10
Related Products
Oakhurst
Slow Cooked BBQ Pulled Pork
£3.49
400g
Oliver James
Slow Cooked BBQ Pulled Pork
£4.50
£1.13 per 100g
500g
ASDA
Slow Cooked Smoky BBQ Pulled Pork
£5.47
£1.09 per 100g
500g
ASDA
Slow Cooked Sweet BBQ Pulled Pork
£5.47
£1.09 per 100g
Morrisons
Slow Cooked Smoky BBQ Pulled Pork
£5.50
Oakhurst
Slow Cooked Hot Honey Pulled Pork
£2.49
280g
Sainsbury's
Slow Cooked Smoky BBQ Pulled Pork
£3.75
£1.34 per 100g
433g
Co-op
Mexican Pulled Pork
£5.50
£1.27 per 100g
410g
Morrisons
Market Street Hog Roast Pulled Pork Slow Cooked
£5.50
£1.34 per 100g
200g
Mattessons
Slow Cooked Pulled Chicken
£4.00
£2.00 per 100g
Related Searches
Tesco