Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Slow Cooked BBQ Chicken Wings
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.95
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Tesco Slow Cooked BBQ Chicken Wings
£5.95
500g
Cheapest
£3.75
£0.75 per 100g
Supermarket Alternatives
Tesco
BBQ Roast Chicken Wings
£4.70
Sainsbury's
Sweet & Smoky BBQ Cooked British Chicken Wings 525g
£4.50
£0.86 per 100g
Iceland
Barbeque Chicken Wings 850g
£4.60
£0.54 per 100g
Asda
BBQ Chicken Wings 1kg
£4.28
£0.43 per 100g
Morrisons
Smoky BBQ Chicken Wings
£2.50
see more
Reviews
3.1
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Slow Cooked Mexican Inspired Pulled Pork
£5.50
£1.34 per 100g
Tesco
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings
£3.75
£0.75 per 100g
Tesco
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings
29
£3.20
Tesco
BBQ Half Chicken
£6.00
£0.71 per 100g
Tesco
Stonebaked BBQ Chicken Pizza
£3.50
£0.97 per 100g
Tesco
Sweet BBQ Pulled Pork & Cheesy Mash
150
£3.75
£0.94 per 100g
Tesco
Slow Cooked Mexican Style Pulled Pork Pibil
2
£5.50
Tesco
Hot Honey BBQ Chicken Breasts
30
£5.65
£1.79 per 100g
Tesco
Slow Cooked Tennesse Style Boneless Beef
46
£5.75
Tesco
Slow Cooked Tennessee Style BBQ Boneless Beef Ribs
£5.75
£1.55 per 100g
Related Products
Roosters
BBQ Cooked Chicken Wings
£2.69
Morrisons
Slow Cooked Hot Honey Chicken Wings
£5.50
£1.22 per 100g
Sainsbury's
Sweet & Smoky BBQ Cooked British Chicken Wings
26
£4.50
£0.86 per 100g
Morrisons
British Slow Cooked Jerk Wings
£5.50
£1.10 per 100g
Morrisons
British Slow Cooked Buffalo Wings
£5.50
£1.10 per 100g
ASDA
BBQ Chicken Wings
114
£4.28
£0.43 per 100g
Iceland
BBQ Chicken Wings
£2.76
£1.02 per 100g
TGI Fridays
Slow Cooked BBQ Rib Rack
£6.00
Oakhurst
Slow Cooked BBQ Pulled Pork
£3.49
Oakhurst
Slow Cooked BBQ Pork Ribs
£4.49
Related Searches
Tesco
Chickens
Chicken Wings
Meats
Party Foods