Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.75
£0.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings
£3.20
500g
Tesco
Slow Cooked BBQ Chicken Wings
£3.75
£0.75 per 100g
Tesco
Slow Cooked BBQ Chicken Wings
£5.95
180g
Tesco
Satay Style Roast Chicken Thigh Pieces
£3.95
£2.19 per 100g
Tesco
Hot & Spicy Roast Chicken Wings
£4.70
316g
Tesco
Sweet Chilli Chicken Escalopes
£4.60
£1.46 per 100g
410g
Tesco
Slow Cooked Mexican Inspired Pulled Pork
£5.50
£1.34 per 100g
530g
Tesco
Slow Cooked Lemon & Herb Chicken Legs
£5.50
£1.04 per 100g
Tesco
Korean Style Chicken Thigh Fillets
£5.65
350g
Tesco
Hot & Spicy Roast Chicken Wings
£3.25
£0.93 per 100g
Related Products
Morrisons
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken
£5.50
525g
Sainsbury's
Sweet Chilli Cooked British Chicken Wings
£4.50
£0.86 per 100g
450g
Morrisons
Slow Cooked Hot Honey Chicken Wings
£5.50
£1.22 per 100g
550g
ASDA
Slow Cooked Sweet Chilli Mini Ribs
£4.98
£0.91 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Cooked Sweet & Smoky Chicken Wings
£4.25
525g
Sainsbury's
Sweet & Smoky BBQ Cooked British Chicken Wings
£4.50
£0.86 per 100g
Morrisons
British Slow Cooked Jerk Wings
£5.50
Morrisons
British Slow Cooked Buffalo Wings
£5.50
Waitrose Ltd
Waitrose Cooked Sweet Chilli Chicken Pieces
£4.25
400g
Morrisons
Slow Cooked Beef Chilli
£5.50
£1.38 per 100g
Related Searches
Tesco