Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Sweet Chilli Roast Chicken Slices
160g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.25
£2.03 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Asda
Sweet Chilli Chicken Breast Slices 160g
£2.94
£1.84 per 100g
Sainsbury's
Sweet Chilli Sliced British Chicken Breast 180g
£3.35
£1.86 per 100g
Morrisons
Roast Chicken Slices 180g
£3.75
£2.08 per 100g
Iceland
6 Slices (Approx.) Roast Chicken No Added Water 100g
£2.59
£2.59 per 100g
Tesco
Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g
£1.30
£1.04 per 100g
see more
Reviews
3.7
59 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Coronation Roast Chicken Slices
23
£3.25
160g
Tesco
Piri Piri Roast Chicken Slices
30
£3.25
£2.03 per 100g
160g
Tesco
BBQ Roast Chicken Slices
65
£3.25
£2.03 per 100g
180g
Tesco
Satay Style Roast Chicken Thigh Pieces
£3.95
£2.19 per 100g
357g
Tesco
Coronation Chicken Escalopes
33
£4.60
£1.29 per 100g
400g
Tesco
Korean Style Sticky Chicken & Jasmine Rice
49
£3.75
£0.94 per 100g
Tesco
Hot & Spicy Roast Chicken Wings
31
£4.70
700g
Tesco
Shawarma Style Chicken Thighs
26
£9.10
£1.30 per 100g
Tesco
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings
29
£3.20
Tesco
Sweet Chilli Pork Stir Fry Strips
13
£5.00
Related Products
ASHFIELD FARM
Sweet Chilli Chicken Slices
£2.85
160g
Iceland
Sweet Chilli Chicken Breast Slices
2
£2.76
£1.73 per 100g
160g
ASDA
Sweet Chilli Chicken Breast Slices
65
£2.94
£1.84 per 100g
Morrisons
Sweet Chilli Chicken Breast Slices
1
£3.00
100g
Morliny
Roast Chicken Fillet Slices
12
£1.35
£1.35 per 100g
95g
This
Isn't Roast Chicken Slices
2
£2.95
£3.11 per 100g
180g
Morrisons
Roast Chicken Slices
7
£3.75
£2.08 per 100g
450g
Wasabi
Sweet Chilli Chicken with Rice
59
£4.00
£0.89 per 100g
450g
Wasabi
Sweet Chilli Chicken Yakisoba
100
£4.00
£0.89 per 100g
Superchick
Shredded Chicken Sweet Chilli
1
£5.50
Related Searches
Tesco
Chickens
Chicken Strips
Chicken Slices