Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Hot & Spicy Roast Chicken Wings
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.70
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.70
Highest
£34.00
£4.70
Sizes
Tesco Hot & Spicy Roast Chicken Wings
£4.70
350g
Cheapest
£3.25
£0.93 per 100g
Supermarket Alternatives
Tesco
Hot & Spicy Chicken Wings 350g
£2.80
£0.80 per 100g
Asda
Hot & Spicy Chicken Wings 1kg
£4.28
£0.43 per 100g
Sainsbury's
Breaded Firecracker British Fresh Chicken Wings 500g
£2.50
£0.50 per 100g
Iceland
Chinese Chicken Wings 270g
£2.60
£0.96 per 100g
Reviews
2.8
31 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Satay Style Roast Chicken Thigh Pieces
£3.95
£2.19 per 100g
Tesco
4 Hot & Spicy Chicken Steaks
66
£1.79
£0.47 per 100g
Tesco
Slow Cooked Sweet Chilli Chicken Wings
29
£3.20
Tesco
Spicy Fajita Chicken with Spicy Rice
£2.00
£0.50 per 100g
Tesco
Loaded Pulled Pork Chilli Wedges
£2.00
£0.50 per 100g
Tesco
Hot & Spicy Chicken Wings
37
£2.80
£0.80 per 100g
Tesco
Coronation Chicken Escalopes
33
£4.60
£1.29 per 100g
Tesco
Hot & Spicy Chicken Wings
30
£3.60
£0.55 per 100g
Tesco
Hot & Spicy Chicken Tenders
52
£4.25
£1.39 per 100g
Tesco
Cajun Chicken Linguine
2
£3.75
£0.94 per 100g
Related Products
ASDA
Hot & Spicy Chicken Wings
118
£4.28
£0.43 per 100g
Jahan
Hot & Spicy Chicken Wings
18
£3.00
£0.50 per 100g
Iceland
Hot & Spicy Chicken Wings
82
£4.00
£0.47 per 100g
Morrisons
Spicy Buffalo Roast Chicken Wings
1
£3.00
Roosters
Hot & Spicy Cooked Chicken Wings
£2.69
Humza
Signature Hot & Spicy Chicken Wings
£4.50
£0.75 per 100g
ASDA
Summer Grill by Hot & Spicy Chicken Wings
25
£6.30
Wasabi
Spicy Korean Chicken Wings with Hot Sauce
11
£3.25
£1.41 per 100g
Jahan
Hot & Spicy Breaded Wings
23
£2.97
£0.50 per 100g
Tahira
Hot & Spicy Chicken
2
£1.80
£0.55 per 100g
Related Searches
Tesco
Chicken Wings