Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Southern Fried Chicken Pasta
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.10
£1.03 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.10
Usually
£4.49
Highest
£3.10
£3.10
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Southern Fried Chicken Pasta 300g
£3.10
£1.03 per 100g
Tesco
Chicken Tomato & Basil Pasta 300g
£3.10
£1.03 per 100g
Iceland
BBQ Chicken Pasta 250g
£2.59
£1.04 per 100g
Morrisons
Chicken Arrabiata & Tomato Pasta Bake
£2.00
Asda
Rich Tomato & Basil Chicken Pasta Salad
£2.55
Waitrose
Waitrose Italian Chicken Arrabbiata for 1
£4.20
see more
Good to know
Chicken breast
Southern fried coating
Sweetcorn
Cooked pasta
Yogurt
Herb dressing
see more
Reviews
3.4
59 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Love this southern fried chicken pasta "
"Love this pasta! The dressing is amazing"
"I love this stuff whenever I get a meal deal"
"Love this for the meal deal but please put the fork back into the packaging instead of in the pot! :) "
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
300g
Tesco
Chicken & Bacon Pasta
47
£3.10
£1.03 per 100g
Tesco
Southern Fried Chicken Sub Chipotle Mayo
10
£3.00
300g
Tesco
Tuna & Sweetcorn Pasta
62
£3.10
£1.03 per 100g
Tesco
Southern Fried Chicken Wrap
27
£3.25
Tesco
Southern Fried Chicken Wrap (C)
32
£3.25
Tesco
Burger Style Southern Fried Chicken & Spicy Onion Mayo Sandwich
27
£3.00
300g
Tesco
Honey & Mustard Chicken Pasta
86
£3.10
£1.03 per 100g
Tesco
Southern Fried BBQ Chicken with Mac & Cheese wrap
7
£3.00
300g
Tesco
Prawn Layered Salad
79
£3.10
£1.03 per 100g
275g
Tesco
Spicy Chicken Pasta
43
£1.80
£0.65 per 100g
Related Products
300g
Sainsbury's
Southern Fried Chicken Pasta
26
£3.10
£1.03 per 100g
158g
Rustlers
Southern Fried Chicken Sub Sandwich
27
£1.85
£1.17 per 100g
Schwartz
Southern Fried Chicken Seasoning
3
£2.00
180g
Birds Eye
2 Southern Fried Chicken Grills in Breadcrumbs
175
£2.96
£0.82 per 100g
132g
Rustlers
Southern Fried Chicken Burger
5
£2.00
£1.52 per 100g
Sainsbury's
Southern Fried Chicken
24
£3.40
Morrisons
Southern Fried Chicken Chunks
£3.25
168g
Morrisons
Southern Fried Chicken Straws
£2.10
£1.25 per 100g
380g
Sainsbury's
Southern Fried Chicken Steak
25
£1.79
£0.47 per 100g
162g
Co-op
Southern Fried Chicken Bites
£2.90
£1.79 per 100g
Related Searches
Tesco
Pastas
Ready Meals
Lunch Items
Chicken Pastas