Today's Deals
Help Guides
Download App
Rustlers
Southern Fried Chicken Sub Sandwich
158g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.85
£2.45
£1.17 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.50
£1.58 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.50
£1.58 per 100g
VISIT
Iceland
£2.50
£1.58 per 100g
VISIT
Tesco
£2.50
£1.58 per 100g
£1.75 CLUBCARD
VISIT
Co-op
£2.95
£1.87 per 100g
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Rustlers prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.95
Highest
£5,769.00
£1.85
Supermarket Alternatives
Tesco
Chicken Salad Sub
£3.00
Good to know
Nutritional
Source Of Protein
Chopped and shaped chicken breast with southern fried breadcrumb coating
Sub roll with sachet of mayonnaise
Made with 100% chicken breast
Source of protein
Reviews
2.6
27 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
"The taste is good but I'd prefer to have one bigger bit of chicken rather than 2 little pieces"
"Love buying out of Iceland reasonable prices foods lovely employers are helpful"
"Very handy for a quick bite at lunch time"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rustlers
132g
Rustlers
Southern Fried Chicken Burger
5
£2.00
£1.52 per 100g
Rustlers
Spicy Chicken Fillet Burger
11
£2.50
157g
Rustlers
BBQ Pork Rib Sandwich
41
£1.85
£1.18 per 100g
Related Products
QUICKSTERS
Southern Fried Chicken Sub
£1.29
QUICKSTERS
Southern Fried Chicken Sandwich
£0.99
Tesco
Southern Fried Chicken Sub Chipotle Mayo
10
£3.00
180g
Birds Eye
2 Gluten Free Southern Chicken Grills
66
£3.00
£0.83 per 100g
Tesco
Burger Style Southern Fried Chicken & Spicy Onion Mayo Sandwich
27
£3.00
Schwartz
Southern Fried Chicken Seasoning
3
£2.00
180g
Birds Eye
2 Southern Fried Chicken Grills in Breadcrumbs
175
£2.96
£0.82 per 100g
Sainsbury's
Southern Fried Chicken
24
£3.40
Iceland
Southern Fried Chicken Popsters
40
£0.80
Tesco
Southern Fried Chicken Breast
51
£6.20
Related Searches
Rustlers
Chicken Rolls
Chicken Sandwiches