Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Southern Fried Chicken Tenders
710g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£8.00
£1.13 per 100g
£7 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
305g
Cheapest
£4.25
£1.39 per 100g
710g
Best Value
£8.00
£1.13 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
800g
Tesco
Southern Fried Chicken Thighs & Drumsticks
£4.25
£0.53 per 100g
350g
Tesco
Southern Fried Chicken Breast Fillets
£4.25
£1.21 per 100g
305g
Tesco
Tempura Chicken Tenders
£4.25
£1.39 per 100g
250g
Tesco
SOUTHERN FRIED FISH BITES
£2.00
£0.80 per 100g
Tesco
Southern Fried Chicken & Ranch Potato Salad
£3.10
380g
Tesco
Southern Fried Chicken Steaks
£1.79
£0.12 per 100g
500g
Tesco
Southern Fried Chicken Bites
£4.00
£0.80 per 100g
Tesco
Southern Fried Chicken Breast
£6.20
650g
Tesco
Southern Fried Chicken Wings
£3.60
£0.55 per 100g
400g
Tesco
Southern Fried Chicken Breast Chunks
£3.80
£0.95 per 100g
Related Products
Roosters
Southern Fried Chicken Tenders
£2.59
190g
Co-op
Plant Based Southern Fried No-Chicken Tenders
£2.95
£1.55 per 100g
158g
Rustlers
Southern Fried Chicken Sub Sandwich
£1.85
£1.17 per 100g
Schwartz
Southern Fried Chicken Seasoning
£2.00
180g
Birds Eye
2 Southern Fried Chicken Grills in Breadcrumbs
£2.96
£0.82 per 100g
132g
Rustlers
Southern Fried Chicken Burger
£2.00
£1.52 per 100g
Sainsbury's
Southern Fried Chicken
£3.40
380g
Sainsbury's
Southern Fried Chicken Steak
£1.79
£0.47 per 100g
500g
Gino's
Southern Fried Chicken Popcorn
£2.75
£0.55 per 100g
162g
Co-op
Southern Fried Chicken Bites
£2.90
£1.79 per 100g
Related Searches
Tesco