Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Tenderstem & Mixed Vegetable
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.95
£0.99 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Source Of Fibre
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
160g
Tesco
Tenderstem & Mixed Vegetables
£1.75
£1.09 per 100g
Tesco
Colourful Vegetable Medley
£1.75
Tesco
Mixed Vegetables
£1.75
240g
Tesco
Mixed Vegetables
£1.85
£0.77 per 100g
Tesco
Tenderstem Fine Beans and Carrots
£2.45
205g
Tesco
Carrot Savoy Cabbage & Greens
£2.00
£0.98 per 100g
392g
Tesco
Mixed Vegetable Curry
£2.00
£0.51 per 100g
160g
Tesco
Tender Vegetable Medley
£1.75
£1.09 per 100g
80g
Tesco
Fine Beans
£1.30
£1.63 per 100g
200g
Tesco
Tenderstem Broccoli & Mangetout Stir Fry
£2.50
£1.25 per 100g
Related Products
170g
Iceland
Tenderstem Broccoli
£1.75
£1.03 per 100g
330g
Sainsbury's
Tenderstem Broccoli
£2.50
£0.76 per 100g
300g
Iceland
Tenderstem Broccoli
£2.00
£0.67 per 100g
200g
Sainsbury's
Fine Beans & Tenderstem Broccoli
£2.20
£1.10 per 100g
200g
Sainsbury's
Asparagus Sugar Snaps & Tenderstem Broccoli
£2.40
£1.20 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Peas Cabbage & Tenderstem Layers
£2.45
Morrisons
Tenderstem Broccoli & Stir Fry Vegetable Medley
£2.30
320g
Co-op
Mixed Vegetable Bag
£1.90
£0.59 per 100g
175g
Tesco Finest
Kale Peas & Tenderstem Broccoli with Wild Garlic Butter
£3.00
£1.71 per 100g
140g
Port Royal
Mixed Vegetable Jamaican Patty
£1.15
£0.82 per 100g
Related Searches
Tesco