Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Mixed Vegetables
240g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.85
£0.77 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Tesco Mixed Vegetables
£1.75
240g
£1.85
£0.77 per 100g
1kg
Cheapest
£1.65
£0.17 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
160g
Tesco
Tenderstem & Mixed Vegetables
£1.75
£1.09 per 100g
480g
Tesco
Winter Vegetables
£1.95
£0.41 per 100g
Tesco
Summer Vegetables
£1.95
400g
Tesco
Tenderstem & Mixed Vegetable
£3.95
£0.99 per 100g
Tesco
Tenderstem Fine Beans and Carrots
£2.45
Tesco
Stir Fry Vegetable Mix
£2.55
205g
Tesco
Carrot Savoy Cabbage & Greens
£2.00
£0.98 per 100g
Tesco
Colourful Vegetable Medley
£1.75
Tesco
4 Steam Bags Rice With Mixed Vegetables
£2.90
Tesco
Carrot Cauliflower & Broccoli
£1.90
Related Products
1kg
Sainsbury's
Mixed Vegetables
£1.65
£0.17 per 100g
1kg
ASDA
Mixed Vegetables
£1.50
£0.15 per 100g
1.2kg
Iceland
Mixed Vegetables
£2.00
£0.17 per 100g
Morrisons
Mixed Vegetables
£1.50
640g
Birds Eye
Select Mixed Vegetables
£2.98
£0.47 per 100g
640g
Birds Eye
Country Mixed Vegetables
£2.98
£0.47 per 100g
Waitrose Ltd
Essential Mixed Vegetables
£1.30
300g
Morrisons
Mixed Vegetables In Water
£0.65
£0.22 per 100g
300g
Sainsbury's
Mixed Vegetables in Water (195g*)
£0.65
£0.22 per 100g
FOUR SEASONS
Mixed Vegetables
£0.99
Related Searches
Tesco