Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Thai Green Curry Paste
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.25
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Cooks' Ingredients Thai Green Paste
£2.50
Sainsbury's
Thai Inspired Green Curry Inspired to Cook 180g
£2.30
£1.28 per 100g
Asda
Cook Thai Green Curry Paste 200g
£2.55
£1.28 per 100g
Tesco
Red Thai Curry Paste
£2.25
Reviews
2.7
11 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
340g
Tesco
Green Thai Curry Cooking Sauce
56
£1.25
£0.37 per 100g
Tesco
Red Thai Curry Paste
4
£2.25
400g
Tesco
High Protein Thai Green Chicken Curry & Rice
27
£3.75
£0.94 per 100g
Tesco
Thai Green Chicken Curry & Jasmine Rice
102
£3.75
340g
Tesco
Red Thai Curry Cooking Sauce
33
£1.25
£0.37 per 100g
400g
Tesco
Thai Red Chicken Curry With Jasmine Rice
57
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Thai Green Chicken Curry with Coriander Rice
£2.00
£0.50 per 100g
180g
Tesco
Katsu Curry Paste
1
£2.25
£1.25 per 100g
Tesco
Thai Red Curry Banquet Meal For One
11
£3.00
Tesco
Tom Yum Paste
1
£2.25
Related Products
77g
Ice Kitchen
Thai Green Curry Paste
22
£2.50
£1.62 per 100g
50g
Blue Dragon
Thai Green Curry Paste Pot Pot
133
£1.20
£2.40 per 100g
READY, SET…COOK!
Thai Green Curry Paste
£1.39
200g
ASDA
Cook Thai Green Curry Paste
16
£2.55
£1.28 per 100g
170g
Blue Dragon
Thai Green Curry Paste
77
£1.84
£1.08 per 100g
77g
Ice Kitchen
Thai Massaman Curry Paste
8
£2.50
£1.62 per 100g
170g
Blue Dragon
Thai Red Curry Paste
38
£2.10
£1.24 per 100g
200g
ASDA
Red Thai Curry Paste
16
£2.55
£1.28 per 100g
77g
Ice Kitchen
Thai Panang Curry Paste
5
£3.50
£2.27 per 100g
READY, SET…COOK!
Thai Red Curry Paste
£1.39
Related Searches
Tesco
Curry Pastes