Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Wafer Thin Honey Roast Ham Slices
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.30
£1.04 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.20
Usually
£1.45
£1.30
Sizes
125g
Cheapest
£1.30
£1.04 per 100g
400g
Best Value
£2.19
£0.55 per 100g
Supermarket Alternatives
Iceland
Wafer Thin Honey Roast Ham 210g
£2.30
£1.10 per 100g
Asda
Wafer Thin Cooked Ham 200g
£1.97
£0.99 per 100g
Sainsbury's
British Cooked Ham Slices 115g
£1.10
£0.10 per 100g
Tesco
Wafer Thin Brunswick Ham
£1.11
Morrisons
British Honey Roast Ham 16 Slices 400g
£5.00
£1.25 per 100g
Waitrose
Waitrose Finely Sliced Wiltshire Honey Ham
£3.90
see more
Reviews
4.3
103 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
125g
Tesco
Honey Roast Ham Slices
67
£0.82
£0.66 per 100g
400g
Tesco
Honey Roast Ham Slices
152
£2.19
£0.55 per 100g
400g
Tesco
Wafer Thin Cooked Ham
5
£1.89
£0.47 per 100g
125g
Tesco
Wafer Thin Cooked Ham
£1.30
£1.04 per 100g
125g
Tesco
Wafer Thin Smoked Ham Slices
67
£1.30
£1.04 per 100g
Tesco
Crumbed Ham Slices
102
£2.19
400g
Tesco
Cooked Ham
4
£2.19
£0.55 per 100g
125g
Tesco
Garlic Sausage Slices
53
£1.80
£1.44 per 100g
125g
Tesco
Pork & Egg Roll Slices
47
£1.80
£1.44 per 100g
120g
Tesco
British Wafer Thin Honey Roast Ham Slices
73
£2.30
£1.92 per 100g
Related Products
120g
Sainsbury's
8 Honey Roast Wafer Thin Ham Slices
24
£2.00
£1.67 per 100g
400g
Iceland
50 (Approx.) Slices Wafer Thin Honey Roast Ham
£3.45
£0.86 per 100g
La Vie
Honey Roast Wafer Thin Vegan Ham
55
£3.15
400g
ASDA
Wafer Thin Honey Roast Ham
157
£2.19
£0.55 per 100g
210g
Iceland
Wafer Thin Honey Roast Ham
109
£2.30
£1.10 per 100g
200g
ASDA
Wafer Thin Honey Roast Ham
203
£1.97
£0.99 per 100g
120g
Iceland
Wafer Thin Honey Roast Ham
72
£1.15
£0.96 per 100g
ASHFIELDS
British Wafer Thin Honey Roast Ham
£1.49
ASHFIELDS
British Wafer Thin Honey Roast Ham Family Pack 40 Slices
£2.19
ASHFIELDS
British Wafer Thin Honey Roast Ham Family Pack 28 Slices
£3.59
Related Searches
Tesco
Hams
Sliced Hams
Charcuteries
Lunch Meats