Today's Deals
Help Guides
Download App
Aldi The Fishmonger
The Fishmonger Battered Haddock Fillets
500g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
2 x Beer Battered MSC Haddock Fillets Taste the Difference
365g
VIEW
Tesco
4 Battered Haddock Fillets
500g
VIEW
Morrisons
The Best Breaded Chunky Haddock Fillets
VIEW
Sainsbury's
Beer Battered MSC Cod Fillets Taste the Difference
365g
VIEW
Today's Price
See how Aldi The Fishmonger prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£4.49
Highest
£7.46
£0.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Chunky Breaded Haddock 500g
£6.25
£0.31 per 100g
Tesco
4 Battered Haddock Fillets 500g
£4.00
£0.80 per 100g
Iceland
4 Haddock Fillets Battered Skinless & Boneless 440g
£4.50
£1.02 per 100g
Waitrose
No.1 Bubbly Beer Battered Haddock Fillets
£8.20
Morrisons
2 Haddock Fillets
£4.60
Asda
2 Smoked Haddock Fillets 220g
£6.67
£3.03 per 100g
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Aldi The Fishmonger
Frozen Fishes
Fish
Battered Fishes
Seafoods