Today's Deals
Help Guides
Download App
The House of Chicken
Korean Crispy Chicken Wings
550g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.50
£0.64 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£2.00
Highest
£3.50
£3.50
Supermarket Alternatives
Iceland
Salt & Pepper Chicken Wings:
£4.00
Sainsbury's
Slow Cook Buffalo British Chicken Wings (Serves 2) 600g
£4.50
£0.75 per 100g
Morrisons
BBQ Buffalo Chicken Wings
£3.00
Asda
BBQ Chicken Wings 1kg
£4.28
£0.43 per 100g
Tesco
BBQ Roast Chicken Wings
£4.70
see more
Good to know
British chicken wings
Brine
Lightly dusted in breadcrumb coating
Korean style BBQ sauce
Reviews
3.8
28 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is my first time trying this product"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From The House of Chicken
300g
The House of Chicken
Buttermilk British Chicken Breast Burgers
69
£4.00
£0.67 per 100g
Related Products
340g
Itsu
Korean Style Crispy Chicken
14
£4.48
£1.32 per 100g
650g
Tesco
Crispy Chicken Wings
£4.25
£0.65 per 100g
TGI Fridays
Boneless Chicken Wings Crispy Coated Chicken Breast Bites with Korean BBQ Sauce
£4.50
TGI Fridays
Crispy Nashville Style Chicken Wings
36
£4.50
100g
YO!
Korean Crispy Chicken Kit
£1.75
£1.75 per 100g
190g
Morrisons
Crispy Chicken With Korean BBQ Dip
£3.00
£1.58 per 100g
230g
Wasabi
Spicy Korean Chicken Wings with Hot Sauce
11
£3.25
£1.41 per 100g
TGI Fridays
Boneless Chicken Wings Crispy Coated Chicken Breast Bites with Sweet & Smokey BBQ Sauce
£4.50
TGI Fridays
Iceland Boneless Chicken Wings Buttermilk Crispy Coated Chicken Breast Bites with Hot Honey Sauce
£4.50
70g
Maggi
Air Fryer Crispy Coating Korean BBQ Style
252
£0.70
£1.00 per 100g
Related Searches
Chickens
Chicken Wings