Today's Deals
Help Guides
Download App
YO!
Korean Crispy Chicken Kit
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.75
£1.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From YO!
100g
YO!
Katsu Crispy Chicken Kit
£1.75
£1.75 per 100g
YO!
Sweet & Sour Crispy Chicken Kit
£1.75
100g
YO!
Salt & Pepper Crispy Chicken Kit
£1.75
£1.75 per 100g
YO!
Crispy Vegan Sushi Platter (19 Pieces)
£8.00
YO!
Mixed Crispy Maki Sushi Roll Platter (20 Pieces)
£9.00
35g
YO!
Salt & Pepper Chicken Seasoning
£0.75
£2.14 per 100g
YO!
Korean style fried chicken
£3.50
203g
YO!
Spicy Prawn Dragon Roll
£4.80
£2.36 per 100g
YO!
Korean Sweet Chilli Stir Fry Sauce Korean Style
£1.32
202g
YO!
Crispy Salmon Dragon Rolls
£4.80
£2.38 per 100g
Related Products
Itsu
Korean Style Crispy Chicken
£3.75
284g
YO!|Yo!
Yo! Korean Style Chicken Poke
£4.95
£1.74 per 100g
550g
The House of Chicken
Korean Crispy Chicken Wings
£3.50
£0.64 per 100g
555g
Old El Paso
Mexican Oven Baked Crispy Chicken Fajita Kit
£2.75
£0.50 per 100g
Morrisons
Crispy Korean-Style Fried Chicken
£3.00
190g
Morrisons
Crispy Chicken With Korean BBQ Dip
£3.00
£1.58 per 100g
202g
YO!|Yo!
YO! Crispy Salmon Dragon Rolls
£4.95
£2.45 per 100g
TGI Fridays
Boneless Chicken Wings Crispy Coated Chicken Breast Bites with Korean BBQ Sauce
£4.50
295g
YO!|Yo!
YO! Teriyaki Chicken Katsu Poke
£4.75
£1.61 per 100g
Morrisons
Market Street Yo! Sushi Sweet Chilli Korean Prawns
£3.75
Related Searches
Yo!