Today's Deals
Help Guides
Download App
YO!
Salt & Pepper Crispy Chicken Kit
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.75
£1.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From YO!
YO!
Sweet & Sour Crispy Chicken Kit
£1.75
35g
YO!
Salt & Pepper Chicken Seasoning
£0.75
£2.14 per 100g
100g
YO!
Katsu Crispy Chicken Kit
£1.75
£1.75 per 100g
100g
YO!
Korean Crispy Chicken Kit
£1.75
£1.75 per 100g
YO!
Crispy Vegan Sushi Platter (19 Pieces)
£8.00
YO!
Mixed Crispy Maki Sushi Roll Platter (20 Pieces)
£9.00
YO!
Chicken & Sweet Pepper Poke
£4.75
100g
YO!
Sweet & Sticky Teriyaki Sauce
£1.20
£1.20 per 100g
203g
YO!
Spicy Prawn Dragon Roll
£4.80
£2.36 per 100g
202g
YO!
Crispy Salmon Dragon Rolls
£4.80
£2.38 per 100g
Related Products
1.2kg
Morrisons
Salt & Pepper Crispy Chicken Family Sized
£7.50
£0.63 per 100g
400g
The Gym Kitchen
Salt & Pepper Chicken
£4.00
£1.00 per 100g
100g
Ginsters
Chinese Salt & Pepper Chicken Pocket
£1.00
£1.00 per 100g
Cherrywood Farm
Salt & Pepper Spatchcock Chicken
£6.00
100g
Morrisons
Salt & Pepper Chicken Skewers
£2.25
£2.25 per 100g
700g
Morrisons
British Salt & Pepper Chicken Crown
£5.00
£0.71 per 100g
Iceland
Ridiculously Crispy Salt & Pepper Chips
£2.75
325g
Birds Eye
Chicken Shop Salt & Pepper Breaded Chicken Goujons
£2.75
£0.85 per 100g
90g
Batchelors
Chinese Salt & Pepper Chicken Flavour Super Noodles
£1.20
£1.33 per 100g
McDonnells
Salt & Pepper Chicken Noodle Pot
£2.00
Related Searches
Yo!