Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
The Pastry Pantry 6 Hot Dog Snack Rolls
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.40
£1.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Iceland prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Highest
£2.40
£2.40
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
Iceland
The Pastry Pantry 6 Ploughman's Snack Rolls
£2.40
Iceland
The Pastry Pantry 6 Sausage Rolls
£2.40
Iceland
The Pastry Pantry 20 Cocktail Sausage Rolls
£2.40
Iceland
The Pastry Pantry 2 Steak Bakes
£2.40
375g
Iceland
The Pastry Pantry Cheese & Onion Quiche
£2.55
£0.68 per 100g
240g
Iceland
The Pastry Pantry 2 Ploughman's Quiches
£2.50
£1.04 per 100g
Iceland
The Pastry Pantry 2 Chicken Tikka Slices
£2.40
Iceland
The Pastry Pantry 2 Chicken & Mushroom Slices
£2.40
375g
Iceland
The Pastry Pantry Cheese and Bacon Quiche
£2.55
£0.68 per 100g
Iceland
The Pastry Pantry 2 Ham & Cheese Slices
£2.40
Related Products
Warburtons
6 Sliced Hot Dog Rolls
£1.35
Exceptional by ASDA
6 Sliced Brioche Hot Dog Rolls
£2.24
Tesco Free From
Hot Dog Rolls
£2.75
£0.69 each
Village Bakery
Hot Dog Rolls
£0.99
£0.17 each
Fire Pit
Tesco Fire Pit 6 Jumbo Brioche Hot Dog Rolls
£1.95
St Pierre
St. Pierre 4 Brioche Hot Dog Rolls Pre-Cut
£1.94
£0.49 each
Sheldon's
Sliced Hot Dog Rolls
£1.60
£0.27 each
Morrisons The Best
Brioche Hot Dog Rolls
£1.50
Sainsbury's
Brioche Hot Dog Rolls
£1.29
£0.22 each
Co-op Irresistible
Brioche Hot Dog Rolls
£1.95
£0.33 each
Related Searches
Iceland