Today's Deals
Help Guides
Download App
The Real Greek
Souvlaki Traybake Kit
285g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.95
£1.39 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
2.6
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From The Real Greek
The Real Greek
Flatbreads
7
£2.25
The Real Greek
Tomato & Feta Sauce
2
£3.25
200g
The Real Greek
Lentil Salad
1
£2.75
£1.38 per 100g
200g
The Real Greek
Chickpea Salad
8
£2.75
£1.38 per 100g
200g
The Real Greek
Giant Bean & Aubergine Salad
5
£2.75
£1.38 per 100g
320g
The Real Greek
Stifado Sauce
5
£3.25
£1.02 per 100g
The Real Greek
Moussaka Sauce
1
£3.25
Related Products
225g
Tesco
Rocky Road Traybake Kit
1
£3.50
£1.56 per 100g
80g
Sainsbury's
Souvlaki Meatballs
£1.75
£2.19 per 100g
Tesco Free From
Vanilla Traybake
13
£6.00
220g
ASDA
Flapjack Traybake
19
£1.68
£0.76 per 100g
300g
ASDA
Brownie Traybake
9
£2.67
£0.89 per 100g
M&M's
The Ultimate Chocolate Traybake
3
£10.00
Studio Bakery
Traybake Selection Box
6
£7.00
Morrisons
Single Brownie Traybake
£0.70
Oggs
Confetti Traybake
1
£7.00
Iceland
2 Chocolate Traybake
£2.25