Today's Deals
Help Guides
Download App
Thorntons
Continental Dark Chocolate Selection Gift Box
264g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£11.50
£8.00
£4.36 per 100g
£8 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Thorntons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£11.50
Usually
£17.80
£11.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Ecuador Dark Chocolate 75% 100g
£2.40
£2.40 per 100g
Waitrose
Waitrose Belgian Choc Praline & Caramel Box
£5.20
Boots
No Added Sugar Swiss Milk Chocolate With Hazelnuts 100g
£2.70
£2.70 per 100g
Sainsbury's
18 x Rocky Road Mini Bites
£3.00
Good to know
Inspired by European flavours
Unique flavours
Selected ingredients
Suitable for vegetarians
Premium assortment of dark chocolates
Perfect gift
Taste journey experience
Make each occasion special
see more
Reviews
4.7
17 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Thorntons
264g
Thorntons
Continental Chocolate Gift Box
22
£11.50
£4.36 per 100g
264g
Thorntons
Continental Collection Gift Wrapped
1
£11.50
£4.36 per 100g
131g
Thorntons
Continental Chocolate Collection
1
£7.45
£5.69 per 100g
Thorntons
Continental Easter Egg
1
£12.00
449g
Thorntons
Classic Collection of Milk Dark & White Chocolate Gift Box
51
£13.00
£2.90 per 100g
Thorntons
Classic Milk Chocolate Egg
1
£7.00
262g
Thorntons
Classic Chocolate Gift Collection
53
£9.00
£3.44 per 100g
Thorntons
Classic Easter Egg
1
£12.00
262g
Thorntons
Classic Collection Milk White Dark Chocolate
1
£9.50
£3.63 per 100g
150g
Thorntons
Classic
14
£4.49
£2.99 per 100g
Related Products
200g
Lindt
Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box
73
£5.50
£2.75 per 100g
184.5g
Snickers
Large Selection Chocolate Gift Box
£4.00
£2.17 per 100g
193g
Lindt
Swiss Luxury Chocolate Selection
153
£11.50
£5.96 per 100g
Morrisons
Continental Selection
£5.00
125g
Cadbury
Chocolate Selection Box
1
£1.00
£0.80 per 100g
100g
ASDA
Continental Sharing Selection
55
£2.74
£2.74 per 100g
120g
Tesco
Continental Meat Selection
79
£3.00
£2.50 per 100g
300g
Celebrations
Milk Selection Box & Biscuit Bars
23
£3.75
£1.25 per 100g
234g
Galaxy
Chocolate Large Christmas Selection Box
5
£1.00
£0.43 per 100g
Kit Kat
Kitkat Chocolate Selection Box
1
£1.00
Related Searches
Chocolate Boxes
Chocolate Multipacks