Today's Deals
Help Guides
Download App
Tiba Tempeh
Southern Style Protein Bites
60g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.20
£2.00 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.50
£2.50 per 100g
VISIT
Tesco
£1.50
£2.50 per 100g
£1 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
45g
£1.50
£3.33 per 100g
60g
Best Value
Cheapest
£1.20
£2.00 per 100g
Reviews
2.3
10 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tiba Tempeh
60g
Tiba Tempeh
Roasted Protein Bites
14
£1.20
£2.00 per 100g
220g
Tiba Tempeh
Smoky
8
£2.32
£1.05 per 100g
Related Products
22.5g
Fridge Raiders
Southern Style Chicken Snack Bites 5x22.5
321
£2.54
£2.26 per 100g
22.5g
Fridge Raiders
Southern Style Chicken Bites Mini Packs
336
£1.00
£1.48 per 100g
70g
Fridge Raiders
Southern Style Chicken Snack Bites
268
£1.00
£1.43 per 100g
300g
Quorn
Vegetarian Southern Fried Bites
53
£2.00
£0.67 per 100g
45g
Fridge Raiders
Southern Style Chicken Bites
313
£1.30
£2.89 per 100g
60g
Fridge Raiders
Meat-Free Southern Style Tasty Bites
82
£1.50
£2.50 per 100g
EAT & GO
Snackin' Chicken Protein Southern Fried Flavour Bites
£0.95
70g
ASDA
Southern Fried Chicken Bites
21
£0.85
£1.21 per 100g
300g
Morrisons
Southern Fried Chicken Bites
£4.25
£1.42 per 100g
608g
Quorn
18 Southern Fried Bites
£3.70
£0.61 per 100g
Related Searches
Tiba Tempeh