Today's Deals
Help Guides
Download App
Tilda
3+ Years Kids Taste Travellers Mexican Rice Bowl Meal Pouch
220g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.05
£0.48 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.00
£0.91 per 100g
£1 NECTAR
VISIT
Tesco
£2.00
£0.91 per 100g
£1 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Low Salt and Source Of Protein
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
4.3
24 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tilda
250g
Tilda
Spicy Mexican Basmati Rice Steamed
27
£1.25
£0.50 per 100g
220g
Tilda
3+ Years Kids Taste Travellers Pesto & Pea Risotto Meal Pouch
21
£1.05
£0.48 per 100g
250g
Tilda
Chinese Fried Rice
13
£1.25
£0.50 per 100g
Related Products
220g
Ben's Original
Lunch Bowl Mexican Style Bean & Corn
55
£3.00
£1.36 per 100g
220g
Ben's Original
Mexican Style Microwave Rice
287
£1.32
£0.60 per 100g
220g
Ben's Original
Spicy Mexican Style Microwave Rice
263
£1.32
£0.60 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Mexican Style Rice
51
£0.90
WORLDWIDE FOODS
Mexican Style Rice Pouch
£0.69
220g
Ben's Original
Lunch Bowl Spicy Thai Coconut Grains & Rice
72
£3.00
£1.36 per 100g
220g
Ben's Original
Wholegrain Spicy Mexican Style Microwave Rice
144
£1.32
£0.60 per 100g
Ben's Original
Lunch Bowl Italian Style Sundried Tomato
99
£2.72
220g
Ben's Original
Lunch Bowl Moroccan Style Chickpea & Raisin
79
£3.00
£1.36 per 100g
250g
Ben's Original
Favourites Peri Peri Chicken Ready Meal
£2.50
£1.00 per 100g
Related Searches
Tilda