Today's Deals
Help Guides
Download App
Tilda
3+ Years Kids Taste Travellers Pesto & Pea Risotto Meal Pouch
220g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.05
£0.48 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.00
£0.91 per 100g
£1 NECTAR
VISIT
Tesco
£2.00
£0.91 per 100g
£1 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Low Salt and Source Of Protein
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
4.7
21 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tilda
220g
Tilda
3+ Years Kids Taste Travellers Mexican Rice Bowl Meal Pouch
24
£1.05
£0.48 per 100g
125g
Tilda
Kids Cheese & Tomato Rice
36
£1.18
£0.94 per 100g
125g
Tilda
Kids Vegetable & Wholegrain Rice
23
£1.25
£1.00 per 100g
125g
Tilda
Kids Vegetable Paella Rice
23
£1.18
£0.94 per 100g
125g
Tilda
Kids Mild & Sweet Curry Rice
38
£1.18
£0.94 per 100g
125g
Tilda
Kids Sunshine Vegetable Rice
38
£1.18
£0.94 per 100g
250g
Tilda
Steamed Wholegrain Basmati & Quinoa Brown Rice
40
£1.25
£0.50 per 100g
250g
Tilda
Garlic & Herbs Rice
14
£1.25
£0.50 per 100g
Related Products
Tesco
Broccoli & Pea Risotto Pouch
3
£1.00
400g
Baxters
Super Good Pea Broccoli & Basil Pesto Soup
60
£2.00
£0.50 per 100g
Morrisons
Cook It Pesto Chicken & Tomato And Vegetable Risotto Pan Fry
3
£5.50
Waitrose Ltd
Waitrose Frozen Pea & Asparagus Risotto for 2
128
£4.80
750g
Iceland
Salmon Broccoli & Pea Risotto
160
£4.00
£0.53 per 100g
250g
Ben's Original
Favourites Chicken & Mushroom Risotto
128
£2.47
£0.99 per 100g
200g
Little Dish
Chicken & Veg Risotto Kids Meals
157
£3.15
£1.58 per 100g
75ml
Colgate
Kids Bluey Toothpaste 3+ Years
119
£1.65
£2.20 per 100ml
Morrisons
Kids Toothbrushes 3+ Years
3
£1.00
75ml
Colgate
Kids Strawberry Toothpaste 3-5 Years Natural Fruit Flavour
339
£1.75
£2.33 per 100ml
Related Searches
Tilda