Today's Deals
Help Guides
Download App
Torq
Red Berries Flavour Hydration
18g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.60
£8.89 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Hypotonic performance drink mix
Watermelon flavour
Multiple-transportable carbohydrates
5 electrolytes
Natural flavours
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Torq
18g
Torq
Hydration Tangerine Flavour
£1.60
£8.89 per 100g
45g
Torq
Gel Cola Caffeine Flavour
£2.50
£5.56 per 100g
45g
Torq
Gel Raspberry Ripple Flavour
£2.30
£5.11 per 100g
45g
Torq
Gel Apple Crumble Flavour
£2.30
£5.11 per 100g
45g
Torq
Gel Cherry Bakewell Flavour
£2.30
£5.11 per 100g
Related Products
440ml
SodaStream
Classics Red Berries Flavour Sparkling Drink Mix
£6.00
£1.36 per 100ml
Whitley Neill
Special Edition Apple & Red Berries Gin
£21.73
Desperados
Red Berries Can
£3.00
500g
Kellogg's
Special K Red Berries Breakfast Cereal
£3.85
£0.77 per 100g
380g
Kellogg's
Crunchy Nut Red Berries Granola
£3.50
£0.92 per 100g
330g
Kellogg's
Special K Red Berries Cereal
£2.63
£0.80 per 100g
Tesco Health
Multivitamin Gummies Berries Flavour
£5.80
£0.10 each
90g
Yeo Valley
Organic Little Yeos +6m Red Berries Yogurt Pouch
£0.90
£1.00 per 100g
50g
Belvita
Soft Bakes Red Berries Breakfast Biscuits
£1.50
£0.60 per 100g
200g
Alpro
High Protein Red Berries
£1.35
£0.68 per 100g
Related Searches
Energy Drinks
Electrolyte Powders