Today's Deals
Help Guides
Download App
Twix
Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars
75g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.15
£1.53 per 100g
VISIT
Tesco
£1.50
£2.00 per 100g
VISIT
Waitrose
£1.60
£2.13 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Toffee Biscuit Chocolate Bars 42g
£1.75
£1.04 per 100g
Tesco
Dreamy Caramel Chocolate Bars Multipack 40g
£1.65
£0.69 per 100g
Morrisons
Milk Chocolate Break Multipack
£1.60
Asda
Free From by 4 Chocolate Cake Bars 120g
£2.52
£2.10 per 100g
Good to know
Milk chocolate covered caramel and biscuit
100% Responsibly Sourced Cocoa
Verified as responsibly sourced cocoa
Volume of responsibly sourced cocoa equivalent to product volume
Reviews
4.6
8 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Twix
Twix
Xtra Salted Caramel Milk Chocolate Biscuit Twin Bars
3
£1.50
40g
Twix
Caramel & Milk Chocolate Twin Biscuit Snack Bars Multipack
46
£2.75
£0.76 per 100g
40g
Twix
Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Twin Snack Bars
37
£1.00
£0.63 per 100g
20g
Twix
Chocolate Biscuit Multipack Bars
20
£2.64
£1.47 per 100g
20g, 320g
Twix
Biscuits
7
£1.00
£0.31 per 100g
333g
Twix
16 Funsize Caramel & Milk Chocolate Finger Biscuit Bars
43
£4.95
£1.49 per 100g
Twix
Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
1
£4.95
75g
Twix
Xtra Hazelnut Milk Chocolate Biscuit Bar
1
£1.50
£2.00 per 100g
46g
Twix
Hazelnut
£1.99
£1.08 per 100g
20g
Twix
Hazelnut Multipack Milk Chocolate Biscuit Bars
11
£2.70
£1.50 per 100g
Related Products
54g
Cadbury
Twirl Xtra Chocolate Duo Bars
11
£1.15
£2.13 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Biscuit
23
£2.75
£1.53 per 100g
21.5g
Milky Way
Multipack Chocolate Bars
16
£2.00
£1.86 per 100g
140g
Bahlsen
PiCK UP! Milk Chocolate Biscuit Bars
369
£1.25
£0.18 per 100g
42g
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Bars Multipack
62
£1.98
£1.18 per 100g
108g
Blue Riband
Original Milk Chocolate Wafer Biscuit Bar Multipack (6Pack)
53
£0.97
£0.15 per 100g
BELMONT
Milk Chocolate Seal Biscuit Bars
£0.99
£0.12 each
40g, 160g
Mars
Bars
3
£1.99
£1.24 per 100g
Yorkie
Nestle Yorkie Raisin & Biscuit Milk Chocolate Bar Multipack
29
£1.50
£0.50 each
43g
Kinder
Bueno Milk & Hazelnuts 2 Finger Single Bar
68
£0.75
£1.74 per 100g
Related Searches
Twix
Sweets
Chocolate Bars
Snack Bars
Confectioneries