Today's Deals
Help Guides
Download App
Umberto Giannini
Curl Jelly Scrunching Jelly
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£5.96
£8.29
£2.98 per 100ml
VISIT
Superdrug
£5.96
£2.98 per 100ml
VISIT
Ebay
£7.66
£10.41
£3.83 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£9.00
£4.50 per 100ml
£6 NECTAR
VISIT
Tesco
£9.00
£4.50 per 100ml
VISIT
Waitrose
£9.45
£4.73 per 100ml
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Umberto Giannini prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£6.17
Highest
£8.95
£5.96
Sizes
50ml
Cheapest
£3.50
£7.00 per 100ml
200ml
Best Value
£5.96
£2.98 per 100ml
Supermarket Alternatives
Superdrug
Coconut Curl Defining Styling Jelly
£5.00
Good to know
Banish frizz
Add shine
Give definition to waves and curls
Medium hold
Silicone-free
Defining
Frizz control gel
Vegan and cruelty free
Scrunch dry with a diffuser or leave to air dry
Scrunch dry with head upside down
see more
Reviews
4.8
771 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
"This is the best styling product and gel ever! I've tried them all and nothing comes close"
"This product is literally a jelly consistency and I use it on wet hair"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Umberto Giannini
50ml
Umberto Giannini
Curl Starter Kit
237
£10.50
£7.00 per 100ml
250ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Refresh Spray250 ml
269
£9.95
£3.98 per 100ml
200ml
Umberto Giannini
Curl Whip Curl Activating Mousse
572
£8.95
£4.48 per 100ml
250ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Gloss Care Conditioner
176
£8.95
£3.58 per 100ml
150ml
Umberto Giannini
Curl Control Cream
289
£8.95
£5.97 per 100ml
250ml
Umberto Giannini
Thirsty Curls Hydrating Conditioner250 ml
45
£9.95
£3.98 per 100ml
150ml
Umberto Giannini
Thirsty Curls Curl Enhancing Hydration Lotion
66
£9.50
£6.33 per 100ml
Related Products
200ml
Mark Hill
Magic Curls Curl Jelly200 ml
£8.49
£4.25 per 100ml
200ml
Noughty
Wave Hey Curl Scrunching Jelly
805
£4.49
£2.25 per 100ml
250ml
Matrix
A Curl Can Dream Light Hold Defining Gel For Curls & Coils
£15.75
£6.30 per 100ml
250ml
Mark Hill
Magic Curls Shampoo250 ml
£8.99
£3.60 per 100ml
200ml
Wella
Shockwaves Curl Energy Mousse
43
£2.99
£1.50 per 100ml
300ml
Flora & Curl
Sweet Hibiscus Curl Defining Gel
16
£16.00
£5.33 per 100ml
150ml
Bali Curls by Hank Ge
Bali Curls Curl Defining Gel Limited Edition Vanilla Crush
£10.99
£7.33 per 100ml
300ml
Boucleme
Natural Curl Defining Gel
17
£17.00
£5.67 per 100ml
355ml
Camille Rose
Naturals Marshmallow & Agave Leaf Extract Curl Maker Curling Jelly
15
£11.32
£3.19 per 100ml
200ml
Inecto
Naturals Curl Club Curl Defining Cream
£2.99
£1.50 per 100ml
Related Searches
Umberto Giannini
Hair Gels
Curl Jellies