Today's Deals
Help Guides
Download App
USN
Diet Fuel Ultralean Vegan Meal Replacement Chocolate
880g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£27.00
£3.07 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how USN prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£27.00
Usually
£27.00
Highest
£27.00
£27.00
Good to know
Used as a meal replacement twice per day
Contributes to weight loss
Protein blend and premium flavourings
Smooth, indulgent taste
servings
of protein
Suitable for vegans
Energy and immune support
Add 2 scoops (55g) to 300ml-400ml of cold water
Have 1-2 servings as meal replacements daily
see more
Reviews
3.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From USN
880g
USN
Diet Fuel Ultralean Vegan Meal Replacement Strawberry
1
£27.00
£3.07 per 100g
770g
USN
Diet Fuel Ultralean Meal Replacement Vanilla
£20.00
£2.60 per 100g
1kg
USN
Diet Fuel Ultralean Meal Replacement Shake Chocolate (18 Servings)
1
£25.99
£2.60 per 100g
1kg
USN
Diet Fuel Protein Powder Strawberry
2
£25.99
£2.60 per 100g
770g
USN
Diet Fuel Ultralean Shake Chocolate
1
£22.50
£2.92 per 100g
USN
LivSmart Slim Shake Meal Replacement Strawberry
2
£3.75
USN
Wholefood Chocolate Flavour Lean Gainer Nutrition Shake
£30.00
USN
Trust High Protein Cookie Bar Double Chocolate Flavour
1
£2.25
476g
USN
Blue Lab 100% Whey White Chocolate Cookie Dough Flavour
£18.00
£3.78 per 100g
Related Products
Tesco
Slim Chocolate Meal Replacement Shakes
8
£5.50
375g
SlimFast
Chocolate Meal Shake Powder 10 Meals
4
£5.00
£1.33 per 100g
300g
SlimFast
Chocolate MRP Powder 300g
£4.50
£1.50 per 100g
60g
SlimFast
Meal Replacement Bar Chocolate Fudge
1
£5.33
£2.22 per 100g
292g
SlimFast
Powder Banana
£4.00
£1.37 per 100g
SlimFast
Meal Replacement Shake Raspberry & White Chocolate
3
£11.00
500ml
Arla
Protein Food To Go Chocolate Caramel Meal Replacement Shake
1
£3.50
£0.70 per 100ml
Verywell
Active Nutri Blend Chocolate Flavour Meal Replacement Powder
£13.50
584g
SlimFast
Banana Powder
9
£8.99
£1.54 per 100g
325ml
SlimFast
Chunky Chocolate Flavour Protein Shakes
242
£9.00
£0.46 per 100ml
Related Searches
USN
Protein Powders
Protein Shakes
Diet Shakes