Today's Deals
Help Guides
Download App
Veetee
White & Brown 50 50 Basmati
280g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£0.45 per 100g
£1 NECTAR
VISIT
Tesco
£1.25
£0.45 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
5.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Veetee
125g
Veetee
Steam Filtered Basmati Rice Pots Heat & Eat
62
£1.00
£0.40 per 100g
125g, 250g
Veetee
Heat & Eat Basmati & Wild Rice Pots
1
£1.00
£0.40 per 100g
130g
Veetee
Wholegrain Basmati Rice
8
£1.00
£0.38 per 100g
125g
Veetee
Lime & Coriander Basmati Rice
£1.15
£0.46 per 100g
125g, 250g
Veetee
Heat & Eat Pilau Rice Pots
16
£1.00
£0.40 per 100g
130g
Veetee
Heat & Eat Long Grain Rice Pots Steam Filtered Rice
9
£1.00
£0.38 per 100g
140g, 280g
Veetee
Thai Jasmine Rice Duo Pots
36
£1.00
£0.36 per 100g
130g
Veetee
Steam Filtered Sticky Rice 2 Portions
69
£1.20
£0.46 per 100g
125g
Veetee
Heat & Eat Thai Lime & Herb Rice Rice
2
£1.00
£0.40 per 100g
Related Products
250g
Tilda
Microwave White & Brown Basmati Rice
15
£1.00
£0.40 per 100g
500g
Tilda
Brown Wholegrain Basmati Rice
43
£2.00
£0.40 per 100g
1kg
Tilda
Wholegrain Basmati Brown Rice
32
£5.00
£0.50 per 100g
250g
Tilda
Wholegrain Basmati Rice Brown Steamed Classic
35
£0.95
£0.38 per 100g
1kg
ASDA
Basmati Brown Rice
54
£3.46
£0.35 per 100g
2kg
Laila
Brown Basmati Rice
14
£5.50
£0.28 per 100g
Waitrose Ltd
Essential Brown Basmati Rice
69
£1.80
250g
Sainsbury's
Microwave Rice Brown Basmati
17
£0.55
£0.22 per 100g
Laila
Brown Basmati Microwave Rice
11
£0.90
Waitrose Ltd
Waitrose Brown Basmati Rice
66
£0.75
Related Searches
Veetee