Today's Deals
Help Guides
Download App
Versace
Eros Najim Parfum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£65.99
£131.98 per 100ml
VISIT
Amazon
£79.30
£158.60 per 100ml
VISIT
Boots
£105.00
£210.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£21.00
Highest
£65.99
£65.99
Sizes
50ml
Cheapest
£65.99
£131.98 per 100ml
100ml
Best Value
£70.99
£70.99 per 100ml
Good to know
Derived from the Arabic word for star.
Warm, golden-amber light.
Radiant, powerful, deeply rooted fragrance.
Intriguing, mystical tones.
Unique olfactory experience.
Warm, enveloping caramel tones.
Seductive embrace.
Strong, intense elements: cardamom, oud wood, patchouli, vetiver, incense.
Brightened by vibrant energy of yellow Italian mandarin.
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Versace
100ml
Versace
Eros Najim Parfum Set
£130.00
£130.00 per 100ml
50ml
Versace
Eros Pour Femme Eau De Toilette Spray
12
£34.00
£68.00 per 100ml
Versace
Eros Flame Eau de Parfum
360
£45.99
50ml
Versace
Eros Energy Eau De Parfum
75
£49.19
£98.38 per 100ml
100ml
Versace
Eros
351
£49.99
£49.99 per 100ml
200ml
Versace
Eros Eau De Toilette200 ml
£64.99
£32.50 per 100ml
100ml
Versace
Eros Eau De Parfum
29
£68.98
£68.98 per 100ml
50ml
Versace
Eros Eau de parfum
10
£53.95
£107.90 per 100ml
Versace
Eros Eau de Toilette
2
£33.95
Versace
Dylan Purple Edp
25
£49.99
Related Products
50ml
Chloe
Chloe Le Parfum For Women
£85.00
£170.00 per 100ml
Mixsoon
Vitamin C Powder
£8.99
90ml
Afnan
Turathi Blue Eau de Parfum
£23.99
£26.66 per 100ml
Xbox Series X
Forza Motorsport
£62.95
Police
Love Cherry Woman Edt
£10.40
100ml
Police
Hot Pink Woman Edt
£12.99
£12.99 per 100ml
50ml
Giorgio Armani
My Way Parfum Refillable
1,150
£57.95
£115.90 per 100ml
100ml
Lacoste
Pour Homme Original Eau De Parfum
192
£55.00
£55.00 per 100ml
125ml
Calvin Klein
Obsession Men EDT
£20.99
£16.79 per 100ml
125ml
Diesel
Only The Brave Eau De Parfum
475
£40.00
£32.00 per 100ml
Related Searches
Versace