Today's Deals
Help Guides
Download App
Viakal
Fresh Spray
750ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.00
£0.53 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£4.50
£0.60 per 100ml
VISIT
Tesco
£4.50
£0.60 per 100ml
VISIT
Waitrose
£6.00
£0.80 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
500ml
Best Value
Cheapest
£1.00
£0.20 per 100ml
750ml
£4.00
£0.53 per 100ml
Good to know
Eliminates up to 100% of limescale.
Eliminates soap scum.
Long-lasting shine.
Helps fight malodors.
Anti-droplet technology.
Prevents limescale return.
Ideal for regular use in the bathroom.
Creates a barrier to prevent water marks from returning.
see more
Reviews
4.8
6,367 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Viakal
500ml
Viakal
Limescale Remover Spray
17,290
£1.00
£0.20 per 100ml
750ml
Viakal
Bathroom Limescale Remover Spray Classic Regular
9,556
£4.00
£0.53 per 100ml
500ml
Viakal
Classic Limescale Remover Liquid Bottle -
871
£2.50
£0.50 per 100ml
Related Products
750ml
Cillit Bang
Limescale & Grime Remover Spray
158
£3.00
£0.40 per 100ml
828ml
Method
Limescale Remover
64
£3.99
£0.48 per 100ml
750ml
Astonish
Limescale Blaster
1
£2.00
£0.27 per 100ml
750ml
Cillit Bang
100% Limescale Remover Spray
14
£4.00
£0.53 per 100ml
Ecover
Limescale Remover
78
£3.15
500ml
HG
Professional Limescale Remover
13
£4.51
£0.90 per 100ml
750ml
Tesco
Power 100% Limescale Remover
6
£1.30
£0.17 per 100ml
500ml
HG
Scale Away Foamspray
14
£4.50
£0.90 per 100ml
450ml
Domestos
Power Foam Toilet & Bathroom Cleaner Spray Limescale Remover
191
£2.25
£0.50 per 100ml
Domestos
Power Foam Limescale Remover Toilet & Bathroom Cleaner Spray
128
£2.74
Related Searches
Viakal