Today's Deals
Help Guides
Download App
Wagamama
Korean Style BBQ Stir Fry Sauce Medium
120g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.40
£1.17 per 100g
VISIT
Waitrose
£1.45
£1.21 per 100g
VISIT
Amazon
£4.10
£3.95
£3.42 per 100g
VISIT
Ebay
£7.99
£6.66 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Wagamama prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.40
Usually
£4.05
£1.40
Supermarket Alternatives
Tesco
Hoi Sin Stir Fry Sauce 120g
£0.70
£0.58 per 100g
Asda
Hoisin Stir-Fry 170g
£1.07
£0.63 per 100g
Sainsbury's
Szechuan Stir Fry Sauce 120g
£0.75
£0.63 per 100g
Waitrose
Waitrose Sweet Chilli Garlic Stir Fry Sauce
£0.80
Good to know
Chilli rating - medium - 2
Wok from home
Established in 1992
Suitable for vegans and vegetarians
Reviews
4.1
17 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wagamama
120g
Wagamama
Firecracker Stir Fry Sauce
131
£1.40
£1.17 per 100g
120g
Wagamama
Mild Teriyaki Stir Fry
150
£1.40
£1.17 per 100g
120g
Wagamama
Pad Thai Stir Fry Mild
171
£0.95
£0.79 per 100g
212g
Wagamama
Pad Thai Meal Kit
51
£2.50
£1.18 per 100g
Wagamama
Meal Kit Katsu Curry
18
£3.80
Related Products
Blue Dragon
Korean BBQ Stir Fry Sauce
27
£0.95
YO!
Korean Sweet Chilli Stir Fry Sauce Korean Style
2
£1.32
310g
Blue Dragon
Korean BBQ Sauce
£2.85
£0.92 per 100g
500ml
Crucials
Korean Style BBQ Sauce
5
£1.55
£0.31 per 100ml
Blue Dragon
Korean Style BBQ Sauce
£1.25
70g
Lee Kum Kee
Stir Fry Sauce
17
£0.70
£1.00 per 100g
245g
The Spice Tailor
Korean BBQ Sauce
53
£3.95
£1.61 per 100g
READY, SET…COOK!
Oriental Style Stir Fry
£0.99
120g
Blue Dragon
Aromatic Katsu Stir Fry Sauce
22
£1.00
£0.83 per 100g
120g
Sainsbury's
Szechuan Stir Fry Sauce
31
£0.75
£0.63 per 100g
Related Searches
Wagamama
Bbq Sauces
Sauces
Stir Fry Sauces
Seasonings