Today's Deals
Help Guides
Download App
Walkers
Walker's Nonsuch Banana Eclairs
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.55
£1.03 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Walkers prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£1.55
£1.55
Reviews
5.0
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Walkers
150g
Walkers
Walker's Nonsuch Mint Toffees
13
£1.35
£0.90 per 100g
150g
Walkers
Walker's Nonsuch Liquorice Toffees
21
£1.45
£0.97 per 100g
Related Products
135g
Walker's
Nonsuch Double Dipped Chocolate Toffees
26
£1.80
£1.33 per 100g
Cadbury
Eclairs
1
£3.00
110g
Cadbury
Chocolate Eclairs
1
£1.00
£0.91 per 100g
Nails.Inc
Nails. Inc Nail The Neon Walker'S Court
1
£9.00
160g
ASDA
Chocolate Eclairs
54
£2.15
£1.34 per 100g
175g
Tesco
Chocolate Eclairs
125
£1.20
£0.69 per 100g
Dessert Menu
Chocolate Eclairs
£0.89
£0.45 each
Cadbury
Eclairs Candy
£3.00
55g
Sainsbury's
Belgian Chocolate Eclairs
312
£2.00
£1.82 per 100g
34g
Sainsbury's
Belgian Chocolate Eclairs
304
£2.25
£1.65 per 100g