Today's Deals
Help Guides
Download App
Walkers
Crisps Barbeque
25g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£1.75
£1.17 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.20
£1.47 per 100g
VISIT
Iceland
£2.30
£1.53 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.35
£1.57 per 100g
VISIT
Tesco
£2.35
£1.57 per 100g
2 FOR £3.25
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Walkers prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.75
Highest
£32.00
£1.75
Sizes
45g
Cheapest
£1.20
£2.67 per 100g
6 x 25g
Best Value
£1.75
£1.17 per 100g
Good to know
Free from
Added Msg and Artificial Colours
Reviews
4.5
33 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Walkers
27g
6
Walkers
Max Punchy Paprika Multipack Crisps
29
£2.00
£1.23 per 100g
140g
Walkers
Max Punchy Paprika Sharing Crisps
£2.50
£1.79 per 100g
50g
Walkers
Max Punchy Paprika Crisps
26
£1.35
£2.70 per 100g
25g
14
Walkers
Meaty Variety Multipack Crisps
26
£3.19
£0.91 per 100g
25g
20
Walkers
Meaty Variety Multipack Crisps
25
£5.25
£1.05 per 100g
25g
20
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps Box
143
£3.75
£0.75 per 100g
Walkers
Max Paprika Crisps
4
£1.20
25g
6
Walkers
Sticky Teriyaki Multipack Crisps
52
£2.20
£1.47 per 100g
150g
Walkers
Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps
93
£1.75
£1.17 per 100g
25g
5
Walkers
Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps
139
£2.00
£1.60 per 100g
Related Products
165g
Pringles
Texas BBQ Sauce Crisps
29
£1.75
£1.06 per 100g
185g
Pringles
Texas BBQ Sauce Flavour Sharing Crisps
221
£2.50
£1.35 per 100g
85g
Popchips
Barbeque Flavour Sharing Crisps
327
£1.65
£1.94 per 100g
17g
5
Popchips
Barbecue Multipack Crisps
314
£1.65
£1.94 per 100g
Pom Bear
BBQ Multipack Crisps
37
£1.53
180g
Doritos
Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps
144
£2.50
£1.39 per 100g
24g
6
Hula Hoops
KP Hula Hoops BBQ Beef Multipack Crisps
88
£1.75
£1.22 per 100g
200g
Pringles
Texas BBQ Sauce Sharing Crisps
£3.00
£1.50 per 100g
160g
Pringles
Hot Smoky BBQ Ribs Sharing Crisps
252
£1.65
£1.03 per 100g
115g
Love Corn
Smoked BBQ
150
£1.63
£1.42 per 100g