Today's Deals
Help Guides
Download App
Wall's
4 Vegan Sausage Rolls
220g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.30
£1.05 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Tesco
2 Meat-Free Sausage Rolls
£1.25
Morrisons
Plant Revolution Sausage Rolls
£2.00
Asda
4 Flaky Pork Sausage Rolls 424g
£1.38
£0.33 per 100g
Iceland
40 (approx.) Mini Party Sausage Rolls
£2.50
Sainsbury's
Sausage Rolls 270g
£1.29
£0.05 per 100g
see more
Reviews
4.2
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wall's
120g
Wall's
Tasty Vegan Jumbo Roll
62
£1.27
£1.06 per 100g
220g
Wall's
Hearty Pork Sausage Rolls
51
£1.25
£0.14 per 100g
550g
Wall's
Hearty Sausage Rolls
17
£2.25
£0.04 per 100g
270g
Wall's
10 Snack Sausage Rolls
40
£1.25
£0.05 per 100g
130g
Wall's
Jumbo Pork Sausage Roll
32
£0.85
£0.65 per 100g
100g
Wall's
Large Sausage Roll
2
£1.30
£1.30 per 100g
120g
Wall's
High Protein Sausage Roll
33
£1.50
£1.25 per 100g
180g
Wall's
Vegan Peppered Steak Slice
3
£2.20
£1.22 per 100g
180g
Wall's
Vegan Chicken & Mushroom Slice
9
£2.20
£1.22 per 100g
Wall's
Classic Scotch Eggs
3
£1.75
Related Products
420g
Greggs
4 Vegan Sausage Roll
12
£3.50
£0.83 per 100g
420g
Greggs
4 Vegan Sausage Rolls
1
£3.50
£0.83 per 100g
360g
Pukka
4 Sausage Rolls
19
£1.50
£0.10 per 100g
220g
Ginsters
4 Sausage Rolls
6
£2.25
£1.02 per 100g
240g
Pukka
Pork Sausage Rolls
13
£1.50
£0.16 per 100g
427g
Greggs
4 Sausage Rolls
49
£4.03
£0.94 per 100g
188g
Tesco Finest
4 Pork Sausage Rolls
80
£2.80
£1.49 per 100g
424g
ASDA
4 Flaky Pork Sausage Rolls
209
£1.38
£0.33 per 100g
210g
Quorn
Vegetarian 3 Sausage Rolls
52
£2.00
£0.32 per 100g
Tesco Finest
4 Deep- Fill Pork Sausage Rolls
2
£3.50
Related Searches
Wall's
Sausage Rolls
Rolls
Vegan Snacks