Today's Deals
Help Guides
Download App
Webbox
Tasty Sticks Chicken Dog Treats
30g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£0.69 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Webbox prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£6.00
£1.25
Supermarket Alternatives
Tesco
Tesco Meaty Treats With Chicken Beef & Liver 135g
£0.45
£0.33 per 100g
Sainsbury's
Dog Treats Meaty Rolls
£0.45
£0.03 each
Waitrose
Waitrose Meaty Strips Chicken
£1.00
Good to know
Complementary pet food
For small breed dogs
From 3 months
Reviews
4.9
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Webbox
5g
7
Webbox
Tasty Sticks with Chicken & Liver
2
£1.44
£4.11 per 100g
5g
7
Webbox
Tasty Sticks with Turkey & Lamb
1
£1.44
£4.11 per 100g
5g
7
Webbox
Tasty Sticks Cheese
£1.50
£4.29 per 100g
5g
7
Webbox
Tasty 7 Sticks with Duck
£1.50
£4.29 per 100g
70g
14
Webbox
Tasty Sticks Cat & Kitten Treats Mega Pack with Salmon & Trout
17
£2.40
£0.24 per 100g
5g
7
Webbox
Tasty Sticks with Salmon & Trout
4
£1.44
£4.11 per 100g
55g, 11g
5
Webbox
Dogs Delight Large Chicken Sticks Dog Treat
12
£1.20
£0.44 per 100g
Webbox
Cats Delight Tasty Sticks with Chicken & Liver Cat Treats
10
£1.00
30g
Webbox
Dogs Delight Tasty Chicken Sticks with Chicken
13
£1.00
£3.33 per 100g
30g
Webbox
Dogs Delight Sticks with Beef Tasty
22
£1.00
£3.33 per 100g
Related Products
30g
Dreamies
Meaty Sticks with Chicken Cat Treats
109
£1.00
£3.33 per 100g
Vitacat
Tasty Sticks Cat Treats
£1.19
123g
7
Pedigree
Rodeo Chicken Dog Treats
571
£1.21
£0.14 per 100g
130g
Bakers
Bites Chicken Dog Treats
39
£1.00
£0.77 per 100g
125g
Pedigree
Tasty Minis Puppy Dog Treats Chicken Chewy Cubes
92
£1.39
£1.11 per 100g
140g
Tesco Pet
Tesco Tasty Treats 8 Twirl Sticks Rich in Chicken
116
£1.00
£0.71 per 100g
15g
Good Boy
Chicken Stick
12
£0.50
£3.33 per 100g
130g
Pedigree
Tasty Minis Chewy Cubes with Chicken & Duck Adult Dog Treats
225
£1.00
£0.77 per 100g
125g
Wagg
Tasty Bones Chicken & Liver Dog Treats for Dogs 8
1
£1.28
£1.02 per 100g
70g
Good Boy
Chicken & Cheese Sticks
39
£2.40
£3.43 per 100g
Related Searches
Webbox
Snacks
Dog Treats
Dog Chews
Sticks