Today's Deals
Help Guides
Download App
Webbox
Tasty Sticks with Salmon & Trout
5g
7
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.47
£4.20 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.50
£4.29 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.50
£4.29 per 100g
VISIT
Tesco
£1.50
£4.29 per 100g
4 FOR 3
VISIT
Waitrose
£1.60
£4.57 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Webbox prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.47
Highest
£2.99
£1.47
Good to know
Nutritional
Low Calorie
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Reviews
5.0
4 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Webbox
70g
14
Webbox
Tasty Sticks Cat & Kitten Treats Mega Pack with Salmon & Trout
17
£2.40
£0.24 per 100g
5g
7
Webbox
Tasty Sticks with Chicken & Liver
2
£1.44
£4.11 per 100g
5g
7
Webbox
Tasty Sticks with Turkey & Lamb
1
£1.44
£4.11 per 100g
5g
7
Webbox
Tasty Sticks Cheese
£1.50
£4.29 per 100g
5g
7
Webbox
Tasty 7 Sticks with Duck
£1.50
£4.29 per 100g
75g
5
Webbox
Lick-e-Lix Salmon Cat Treats
67
£1.48
£0.39 per 100g
85g
Webbox
Snackibles Coastal Creations Cat Treats
£1.40
£1.65 per 100g
30g
Webbox
Tasty Sticks Cat & Kitten Treats with Cheese
2
£1.00
£3.33 per 100g
30g
6
Webbox
Tasty Sticks Chicken Dog Treats
13
£1.25
£0.69 per 100g
30g
Webbox
Cat Treat Beef & Rabbit
17
£1.00
£3.33 per 100g
Related Products
45g
Felix
Crispies Cat Treats Salmon & Trout
16,221
£1.00
£2.22 per 100g
180g
Felix
Crispies Cat Treats Flavoured with Salmon & Trout
16,195
£2.45
£1.36 per 100g
30g
Dreamies
Meaty Sticks with Chicken Cat Treats
109
£1.00
£3.33 per 100g
30g
Tesco Pet
Tesco Salmon & Trout Cat Stick Treats
59
£0.90
£3.00 per 100g
30g
6
Dreamies
Meaty Sticks with Salmon Cat Treats Adult & Kitten Scrumptious
175
£1.00
£0.56 per 100g
65g
Tesco Pet
Tesco Tasty Treats Pocket Pillows with Salmon
65
£0.55
£0.85 per 100g
200g
Felix
Goody Bag Maxi Pack Seaside Mix Cat Treats
381
£2.45
£1.23 per 100g
10
Sainsbury's
Cat Treat Deli Cat Sticks Salmon & Trout
31
£1.30
£0.13 each
Vitacat
Tasty Sticks Cat Treats
£1.19
40g
4
Dreamies
Creamy Cat Treats with Scrumptious Salmon
113
£1.00
£0.63 per 100g
Related Searches
Webbox