Today's Deals
Help Guides
Download App
White Rabbit
Gluten Free Margherita Pizzetta
175g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.50
£1.43 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.50
£1.43 per 100g
£2 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.4
16 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"Love the pizettas! Can't taste that they're gluten free and the cheese and toppings are really tasty"
"This is the best gluten free supermarket pizza I've ever had"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From White Rabbit
175g
White Rabbit
Gluten Free Pepperoni Pizzetta
9
£2.50
£1.43 per 100g
400g
White Rabbit
Margherita Sourdough Gluten Free Pizza
17
£6.00
£1.50 per 100g
410g
White Rabbit
Salami Sourdough Gluten Free Pizza
13
£6.00
£1.46 per 100g
White Rabbit
Chicken & Chorizo Sourdough Gluten Free Pizza
34
£4.50
White Rabbit
Prosciutto Ham & Mushroom Sourdough Gluten Free Pizza
22
£4.50
White Rabbit
Roasted Garlic Gluten Free Sourdough Focaccia
36
£3.50
White Rabbit
Mozzarella & Roasted Garlic Gluten Free Flatbread
13
£3.50
352g
White Rabbit
Margherita Gluten Free Sourdough Romana Pizza
£5.50
£1.56 per 100g
380g
White Rabbit
Chicken & Chorizo 10" Romana Pizza
£5.50
£1.45 per 100g
Related Products
300g
Schar
Gluten Free Bonta d'Italia Margherita Pizza
31
£3.24
£1.08 per 100g
218g
Crosta & Mollica
Frozen Margherita Sourdough Pizzas
81
£4.60
£1.06 per 100g
328g
Goodfella's
Gluten Free Margherita Pizza
47
£4.00
£1.22 per 100g
185g
One Planet Pizza
Sourdough Margherita
£3.00
£1.62 per 100g
400g
Warburtons
Gluten Free Artisan White Sourdough Cob
28
£3.33
£0.83 per 100g
Nairn's
Gluten Free Sourdough Flatbreads
5
£2.00
325g
Crosta & Mollica
Crosta Mollica Gluten Free Margherita Pizza
19
£6.25
£1.92 per 100g
215g
Crosta Mollica
Salami Napoli
1
£4.80
£1.12 per 100g
403g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza
115
£6.00
£1.49 per 100g
150g, 300g
Schar
Gluten-Free Pizza Base with Sourdough
14
£2.72
£0.91 per 100g
Related Searches
White Rabbit