Today's Deals
Help Guides
Download App
Winalot
Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£14.00
VISIT
Ebay
£21.18
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Winalot prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£10.44
Usually
£20.69
Highest
£21.93
£14.00
Sizes
Winalot Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food
£14.00
12 x 100g
Cheapest
£4.00
£0.33 per 100g
6 x 400g
£5.00
£0.21 per 100g
40 x 100g
£10.99
£0.27 per 100g
80 x 100g
£21.30
£0.27 per 100g
Supermarket Alternatives
Tesco
Tesco Adult Dog Mixed Selection in Gravy Pouches 100g
£9.75
£0.24 per 100g
Asda
Hero Sensitive Jelly Selection Meaty & Poultry Adult Dog (2.4kg) 400g
£3.47
£0.14 per 100g
Good to know
Chunks of chicken with carrots in gravy
Chunks of beef with potatoes in gravy
Chunks of lamb with carrots in gravy
Reviews
4.8
251 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Winalot
Winalot
Puppy Mixed in Gravy Wet Dog Food Pouches 12x12x100 Lamb & Chicken
360
£4.00
£0.33 per 100g
Winalot
Meaty Chunks in Jelly Dog Food Pouches Adult Wet 40x100
717
£13.07
£0.33 per 100g
Winalot
Senior Chicken & Carrot Wet Dog Food Pouches
411
£4.00
£0.33 per 100g
Winalot
Mixed in Jelly Wet Dog Food Pouches Meaty Chunks
1,143
£4.00
£0.33 per 100g
Winalot
Meaty Chunks Small Dog Mixed In Gravy Dog Food
£13.98
£0.41 per 100g
Winalot
Meaty Chunks Small Dog Mixed In Gravy Dog Food
£4.00
£0.39 per 100g
Winalot
Meaty Chunks Small Dog Mixed In Jelly Dog Food
3
£4.00
£0.39 per 100g
Winalot
Meaty Chunks Small Dog Mixed in Jelly Wet Dog Food
3
£5.30
Winalot
Perfect Portions Sunday Dinner in Gravy Turkey Wet Dog Food
389
£12.80
£0.32 per 100g
Winalot
WINALOT Classics Mixed in Jelly Lamb & Turkey Wet Dog Food
39
£10.00
Related Products
Sheba
Perfect Portions Turkey in Rich Gravy Wet Cat Food
7,792
£2.44
£1.08 per 100g
Sheba
Perfect Portions Tuna in Rich Gravy Wet Cat Food Trays
5
£2.44
£1.08 per 100g
Cesar
Juicy Hotpot Adult Wet Dog Food Trays Mixed in Gravy
169
£6.54
£0.55 per 100g
Gourmet
Gold Chunks in Gravy
343
£3.75
£0.55 per 100g
Morrisons Chief
Meaty Chunks In Gravy Adult Dog Food
2
£16.50
£0.17 per 100g
Morrisons Chief
Meaty Chunks In Gravy Adult Dog Food
£3.50
£0.29 per 100g
Morrisons Chief
Meaty Chunks In Gravy Adult Dog Food
2
£4.50
£0.19 per 100g
James Wellbeloved
Senior Wet Dog Food In Gravy Mixed Pack Pouches
£26.50
£0.61 per 100g
Pedigree
Mixed Selection Wet Dog Food in Gravy Multipack Chunks Tins
92
£12.29
£0.26 per 100g
Purina One
Adult Cat Food Mini Fillets in Gravy
44
£14.75
£0.43 per 100g
Related Searches
Winalot
Dog Foods
Dog Food Pouches