Today's Deals
Help Guides
Download App
Yeo Valley
Organic 0% Fat Bio Live Natural Yogurt
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Yeo Valley
Organic Super Thick 0% Fat Natural Yogurt
450g
VIEW
Yeo Valley
Organic Super Thick 0% Fat Natural Yogurt
850g
VIEW
Yeo Valley
Organic Bio Live Natural Yogurt
150g
VIEW
Yeo Valley
Organic Natural Kefir Yogurt
350g
VIEW
Today's Price
See how Yeo Valley prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£17.30
Usually
£42.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Natural Yogurt 500g
£1.15
£0.23 per 100g
Sainsbury's
Natural Yogurt 500g
£1.15
£0.23 per 100g
Waitrose
Waitrose Honey & Stem Ginger Yogurt Single
£1.00
Morrisons
Natural Yogurt
£1.15
Asda
Low Fat Strawberry Yogurt 450g
£0.95
£0.21 per 100g
see more
Good to know
#14 in Natural Yoghurts
Organic British Milk
No added sugar
Contains only milk's naturally occurring sugar (lactose)
Suitable for vegetarians
Cooking with natural yogurt
Curries
Cakes
Soups
Sauces
see more
Reviews
4.6
23 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"This is a lovely creamy tasting yogurt"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Yeo Valley
Yoghurts