Today's Deals
Help Guides
Download App
YO!
Prawn Katsu & Avo Dragon Rolls with Jalapeno Mayo
207g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.95
£2.39 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From YO!
209g
YO!
Chicken Katsu Dragon Rolls
£4.80
£2.30 per 100g
333g
YO!
Chicken Katsu Bento
£4.75
£1.43 per 100g
203g
YO!
Spicy Prawn Dragon Roll
£4.80
£2.36 per 100g
202g
YO!
Crispy Salmon Dragon Rolls
£4.80
£2.38 per 100g
306g
YO!
Chilli Chicken & Mango Poke with Soy Sesame Dressing
£4.75
£1.55 per 100g
Related Products
Taiko
Chicken Katsu Dragon Rolls
£4.85
Taiko
Spicy Prawn Dragon Rolls
£4.85
Taiko
Salmon Dragon Rolls
£4.85
Taiko
Spicy Chicken Dragon Rolls
£4.85
164g
Sainsbury's
Spicy Vegetable Dragon Rolls
£3.75
£2.29 per 100g
Taiko
Yuzu Tuna Dragon Rolls
£4.80
Taiko
Crispy Duck Dragon Rolls
£4.80
265ml
Wagamama
Katsu Mayo
£2.25
£0.85 per 100ml
202g
YO!|Yo!
YO! Crispy Salmon Dragon Rolls
£4.95
£2.45 per 100g
215g
YO!|Yo!
YO! Spicy Chicken Dragon Rolls
£4.95
£2.30 per 100g
Related Searches
Yo!