Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Spicy Vegetable Dragon Rolls
164g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.75
£2.29 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
173g
Sainsbury's
Salmon & Avocado Dragon Roll
£3.75
£2.17 per 100g
175g
Sainsbury's
Salt & Pepper Chicken Dragon Roll
£3.75
£2.14 per 100g
240g
Sainsbury's
Vegetable Spring Rolls
£3.00
£0.31 per 100g
288g
Sainsbury's
Vegetable Spring Rolls
£2.50
£0.05 per 100g
115g
Sainsbury's
Med Pack Vegetable Sushi
£3.30
£2.87 per 100g
Sainsbury's
Free From 10 x Vegetable Spring Rolls
£2.75
Sainsbury's
Red Loose Dragon Fruit
£3.00
568g
Sainsbury's
Vegetable Pies
£1.99
£0.09 per 100g
Sainsbury's
Vegetable Stewpack
£1.70
400g
Sainsbury's
Vegetable Soup
£0.59
£0.15 per 100g
Related Products
Taiko
Spicy Prawn Dragon Rolls
£4.85
Taiko
Spicy Chicken Dragon Rolls
£4.85
215g
YO!|Yo!
YO! Spicy Chicken Dragon Rolls
£4.95
£2.30 per 100g
Taiko
Salmon Dragon Rolls
£4.85
Taiko
Chicken Katsu Dragon Rolls
£4.85
209g
YO!
Chicken Katsu Dragon Rolls
£4.80
£2.30 per 100g
Taiko
Yuzu Tuna Dragon Rolls
£4.80
Taiko
Crispy Duck Dragon Rolls
£4.80
186g
Itsu
vegetable crunch dragon roll
£4.75
£2.55 per 100g
202g
YO!|Yo!
YO! Crispy Salmon Dragon Rolls
£4.95
£2.45 per 100g
Related Searches
Sainsbury's