Today's Deals
Help Guides
Download App
Itsu
vegetable crunch dragon roll
186g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.75
£2.55 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Contains 6 rice rolls
Includes edamame, avocado, red pepper, and carrot
Coated in seaweed and sesame seeds
Served with sweet soy sauce, wasabi-flavored mayonnaise, and crispy tempura pieces
Reviews
5.0
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Itsu
189g
Itsu
katsu chicken dragon roll
7
£4.75
£2.51 per 100g
184g
Itsu
teriyaki salmon dragon roll
4
£4.75
£2.58 per 100g
203g
Itsu
hoisin duck dragon roll
6
£4.75
£2.34 per 100g
203g
Itsu
california dragon roll
2
£4.75
£2.34 per 100g
213g
Itsu
teriyaki chicken sushi taco
3
£4.75
£2.23 per 100g
213g
Itsu
spicy tuna sushi taco
2
£4.75
£2.23 per 100g
Related Products
164g
Sainsbury's
Spicy Vegetable Dragon Rolls
£3.75
£2.29 per 100g
173g
Sainsbury's
Salmon & Avocado Dragon Roll
£3.75
£2.17 per 100g
175g
Tesco
Korean Style Chicken Dragon Roll
24
£3.30
£1.89 per 100g
175g
Sainsbury's
Salt & Pepper Chicken Dragon Roll
£3.75
£2.14 per 100g
167g
Tesco
Limited Edition Salt & Pepper Chicken Dragon Roll
5
£3.30
£1.98 per 100g
EAT & GO
Dragon Roll
£2.99
EAT & GO
Dragon Roll
£2.99
EAT & GO
Dragon Roll
£2.99
Taiko
Salmon Dragon Rolls
£4.85
Taiko
Chicken Katsu Dragon Rolls
9
£4.85
Related Searches
Itsu