Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Salmon & Avocado Dragon Roll
173g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.75
£2.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
175g
Sainsbury's
Salt & Pepper Chicken Dragon Roll
£3.75
£2.14 per 100g
164g
Sainsbury's
Spicy Vegetable Dragon Rolls
£3.75
£2.29 per 100g
Sainsbury's
Medium Avocado
£0.69
Sainsbury's
Large Ripe & Ready Avocado
£0.95
Sainsbury's
Red Loose Dragon Fruit
£3.00
Sainsbury's
Avocado Oil Inspired to Cook
£3.75
Sainsbury's
Kitchen Deli Basil Pesto Chicken & Avocado Wrap
£5.50
90g
Sainsbury's
Sausage Roll
£1.35
£1.50 per 100g
Sainsbury's
Suet Roll
£1.50
100g
Sainsbury's
Salmon Pate
£1.50
£1.50 per 100g
Related Products
Taiko
Salmon Dragon Rolls
£4.85
Taiko
Spicy Salmon Avocado Rolls
£4.85
EAT & GO
Cured Salmon Dragon Roll
£2.99
186g
Itsu
vegetable crunch dragon roll
£4.75
£2.55 per 100g
175g
Tesco
Korean Style Chicken Dragon Roll
£3.30
£1.89 per 100g
202g
YO!|Yo!
YO! Crispy Salmon Dragon Rolls
£4.95
£2.45 per 100g
Taiko
Korean Style Salmon Dragon Rolls
£4.80
184g
Itsu
teriyaki salmon dragon roll
£4.75
£2.58 per 100g
167g
Tesco
Limited Edition Salt & Pepper Chicken Dragon Roll
£3.30
£1.98 per 100g
Taiko
Ltd Edition Fiery Salmon & California Dragon Rolls
£4.80
Related Searches
Sainsbury's