Today's Deals
Help Guides
Download App
Zooki
Liposomal Vitamin B12 2500Mcg Strawberry Flavour Liquid Sachets
10ml
14
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£24.99
£17.85 per 100ml
VISIT
Amazon
£24.99
£17.85 per 100ml
VISIT
Ebay
£24.99
£17.85 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£1.99
Highest
£24.99
£24.99
Sizes
14 x 10ml
Cheapest
£24.99
£17.85 per 100ml
30 x 10ml
Best Value
£49.99
£16.66 per 100ml
Reviews
4.8
279 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Zooki
15ml
Zooki
Liposomal Vitamin C Acai Berry Flavour 14 Liquid Sachets
£22.99
£153.27 per 100ml
10ml
14
Zooki
Liposomal Vitamin D3 + K2 3 000Iu Mixed Berry Flavour Liquid Sachets
625
£24.99
£17.85 per 100ml
750mg, 15ml
14
Zooki
Liposomal Turmeric Curcumin Tangerine Flavour Liquid Sachets
£29.99
15ml
Zooki
Liposomal Vitamin C Acai Berry Flavour 30 Liquid Sachets
£44.99
£299.93 per 100ml
750mg, 15ml
30
Zooki
Liposomal Turmeric Curcumin Tangerine Flavour Liquid Sachets
£59.99
500mg, 15ml
30
Zooki
Liposomal Magnesium Glycinate 1 Pineapple Guava Flavour Liquid Sachets
498
£59.99
000mg, 15ml
14
Zooki
Marine Collagen 5 Berry Flavour Liquid Sachets
£29.99
10ml
14
Zooki
Kids Immune Support Liposomal Vitamins C B12 D3+K2 Berry Flavour Sachets
£14.99
£10.71 per 100ml
000mg, 15ml, 5000mg
14
Zooki
Marine Collagen 5 Variety Pack Liquid Sachets
£29.99
000mg, 18.5ml
14
Zooki
Super Strength Marine Collagen 11 Variety Pack Liquid Sachets
£29.99
Related Products
60ml
Modern Chemistry
Liposomal Vitamin B12 Drops
19
£12.65
£21.08 per 100ml
60ml
Vivo life
Liquid B12 Complex Orange Flavour
£16.93
£28.22 per 100ml
14.3ml, 143ml
14
Gut Wealth
Daily Liquid Food Supplement Sachets
£26.96
£13.47 per 100ml
350ml
14
Spatone
Liquid Iron Supplement with Vitamin C 14x25 Apple Daily Iron Shots + Vitamin C 14 Sachets
3
£10.50
£0.21 per 100ml
200ml
Vitabiotics
Feroglobin Liquid Iron B12 Supplement
7
£3.29
£1.65 per 100ml
Centrum
B12 Energy and Vitality Liquid Shot
1
£15.99
210g
SlimFast
Collagen Plus Creatine Summer Berries Flavour 14 Servings
£12.00
£5.71 per 100g
Spatone
Daily Iron Shots 14 Sachets
6
£8.61
350ml
14
Spatone
Liquid Iron Supplement Sachets
6
£8.99
£0.18 per 100ml
Nutriburst
Biotin Powerplus 60 Gummies
1
£4.99
Related Searches
Zooki