Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
51. Tesco Finest Scottish Venison Loin Wrapped in Signature Cured Bacon (Serves 6)
750g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£50.00
£6.67 per 100g
£45 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£19.50
Highest
£50.00
£50.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
650g
Tesco Finest
65. Tesco Finest Pork Sage & Onion Stuffing wrapped in Bacon (Serves 6)
£9.50
£1.46 per 100g
696g
Tesco Finest
74. Tesco Finest Signature Garnish Pack (Serves 4)
£9.00
£1.29 per 100g
2.87kg
Tesco Finest
20. Tesco Finest British Free Range Easy Carve Turkey with a Pork Cranberry & Chestnut Stuffing (Serves 12)
£58.00
£2.02 per 100g
1kg
Tesco Finest
50. Tesco Finest Dry Cured Muscovado Gammon Joint (Serves 6)
£14.00
£1.40 per 100g
2.3kg
Tesco Finest
47. Tesco Finest Unsmoked Dry Cured Crackling Gammon Joint 1.7 (Serves 11)
£34.50
£1.50 per 100g
2.9kg
Tesco Finest
23. Tesco Finest British Free Range Bronze Turkey Crown with a Pork Cranberry & Chestnut Stuffing Large 2.36 (Serves 10-12)
£81.20
£2.80 per 100g
2.35kg
Tesco Finest
22. Tesco Finest British Free Range Bronze Turkey Crown with a Pork Cranberry & Chestnut Stuffing- Medium 1.85 (Serves 8-10)
£65.80
£2.80 per 100g
630g
Tesco Finest
70. Tesco Finest 30 Pigs in Blankets (Serves 15)
£9.50
£1.51 per 100g
1.7kg
Tesco Finest
89. Tesco Finest Royale Roast Ham Joint (Serves 20)
£45.00
£2.65 per 100g
580g
Tesco Finest
92. Tesco Finest Pork Smoked Bacon & Maple Sausage Roll Wreath (Serves 12)
£9.00
£1.55 per 100g
Related Products
Morrisons The Best
6 British Chipolatas Wrapped In Bacon
£3.50
SPECIALLY SELECTED
Pork Chipolatas wrapped in Bacon
£0.99
405g
Tesco
100. Tesco Finest 9 Vegetable Spring Roll Selection & 6 Mushroom Parcels (Serves 15)
£7.00
£1.73 per 100g
Morrisons The Best
Signature Dry Cured Air Dried Smoked Streaky Bacon
£4.00
Morrisons The Best
Signature Dry Cured Air Dried Smoked Back Bacon
£4.00
Morrisons The Best
Signature Dry Cured Air Dried Unsmoked Back Bacon
£4.00
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
£15.00
£1.50 per 100g
260g
Tesco
105. Tesco Finest Chef's Collection Winslade Baking Cheese with a Fig & Damson Compote (Serves 6)
£16.00
£6.15 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Pork and Onion Chipolatas wrapped in Bacon
£0.99
230g
Co-op Irresistible
Traditional Dry Cured Unsmoked Back Bacon 6 Rashers
£4.25
£1.85 per 100g
Related Searches
Tesco Finest