Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
97. Tesco Finest 12 Sweet Potato Tikka Baonuts (Serves 12)
420g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£9.00
£2.14 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
400g
Tesco Finest
Chicken Tikka Masala with Spiced Basmati Rice
£3.50
£0.88 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Tikka Spiced Chicken Crown
£12.50
960g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Lamb Shoulder
£15.00
£1.56 per 100g
770g
Tesco Finest
Chef's Collection Chicken Tikka Crown with a Tamarind & Date Chutney
£12.00
£1.56 per 100g
960g
Tesco Finest
Chef's Collection Sikandari Spiced Lamb Shanks with Green Tikka Sauce & Spiced Onion Sprinkle
£15.00
£1.56 per 100g
720g
Tesco Finest
Chef's Collection Masala Spiced Beef Cheeks with Fiery Madras Sauce and Crispy Onion Sprinkle
£15.00
£2.08 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Masala Spiced Beef Cheeks
£15.00
Tesco Finest
Chef's Collection Spiced Lamb Shanks
£15.00
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Supremes
£12.50
840g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Crown
£12.00
£1.43 per 100g
Related Products
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
£15.00
£1.50 per 100g
70g
Tesco
FRED & FLO Organic Sweet potato
£0.70
£1.00 per 100g
Tesco
83. Tesco Chocolate Pudding Cake (Serves 12)
£12.00
230g
Cow & Gate
Sweet Potato Vegetable & Chicken Baby Food Meal 12+ Months
£1.75
£0.76 per 100g
70g
Tesco
FRED & FLO Organic Carrot Sweet Potato & Swede
£0.70
£1.00 per 100g
4.09kg
Tesco
29. Tesco Turkey Crown Large 3.2 (Serves 12-15)
£42.95
£1.05 per 100g
405g
Tesco
100. Tesco Finest 9 Vegetable Spring Roll Selection & 6 Mushroom Parcels (Serves 15)
£7.00
£1.73 per 100g
Tesco
28. Tesco Turkey Crown Large 3.2-4.09kg (Serves 12-15)
£42.95
Tesco
Tikka Marinade
£2.50
Related Searches
Tesco Finest