Today's Deals
Help Guides
Download App
Pringles
Salt & Vinegar
40g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£9.00
£22.50 per 100g
VISIT
Ebay
£17.88
£44.70 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps
£2.50
40g
£9.00
£22.50 per 100g
70g
£1.00
£1.43 per 100g
165g
Cheapest
£1.00
£0.61 per 100g
200g
£3.00
£1.50 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
Salt & Vinegar Flavour Crisps 25g, 150g
£1.00
£0.67 per 100g
Tesco
Salt & Vinegar Crisps
£1.10
Waitrose
Essential Salt & Malt Vinegar Multipack Crisps
£1.00
Sainsbury's
Salt & Vinegar Multipack Crisps 25g
£0.85
£0.57 per 100g
Morrisons
The Best Sea Salt & Vinegar Crisps
£1.00
Iceland
Ridiculously Crispy Salt & Pepper Chips
£2.75
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pringles
Pringles
Salt and Vinegar Tub
£1.00
160g
Pringles
Hot Kickin Sour Cream Sharing Crisps
225
£1.65
£1.03 per 100g
Pringles
Burger King Bacon Double Cheese XL Flavour Limited Edition
15
£2.50
160g
Pringles
HOT Blazin' Fried Chicken Flavour
29
£2.50
£1.56 per 100g
160g
Pringles
HOT Sweet Chilli Flavour
5
£2.50
£1.56 per 100g
Pringles
Smokey Bacon Flavour Sharing Crisps
42
£2.75
165g
Pringles
Limited Edition Santa's Secret Flavour
£2.50
£1.52 per 100g
Pringles
Burger King Chicken Royale Flavour Limited Edition
3
£2.50
165g
Pringles
Smokey Bacon Flavour Sharing Crisps
46
£1.75
£1.06 per 100g
160g
Pringles
Hot Smoky BBQ Ribs Sharing Crisps
252
£1.65
£1.03 per 100g
Related Products
14g
Properchips
Salt & Vinegar Lentil Chips
44
£1.50
£2.14 per 100g
25g
Kettle
Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips
2
£2.65
£2.12 per 100g
120g
ASDA
Salt & Vinegar Flavour Potato Twists
70
£1.10
£0.92 per 100g
85g
Properchips
Salt & Vinegar Lentil Chips
43
£1.50
£1.76 per 100g
Burton's
Fish 'N' Chips Salt & Vinegar Baked Snacks (5Pack)
£1.00
Eat Real
Hummus Chips Sea Salt & Balsamic Vinegar Flavour Sharing Bag
4
£2.00
Pop-Tastic!
Potato Crisps Salt & Vinegar
7
£1.25
Kettle
Sea Salt & Balsamic Vinegar Crisps 40g
6
£1.45
Kettle
Potato Chips Sea Salt & Balsamic Vinegar (5Pack)
17
£3.00
25g, 150g
ASDA
Salt & Vinegar Flavour Crisps
91
£1.00
£0.67 per 100g
Related Searches
Pringles
Crisps
Chips
Snacks
Cans