Today's Deals
Help Guides
Download App
Matrix
High Amplify Volume Conditioner To Volumise Fine Flat Hair Total Results
300ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£9.75
£3.25 per 100ml
VISIT
Boots
£10.40
£3.47 per 100ml
VISIT
Ebay
£11.99
£4.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£3.00
Highest
£16.00
£9.75
Supermarket Alternatives
Asda
Just Essentials Coconut Conditioner 500ml
£0.85
£0.17 per 100ml
Waitrose
Waitrose Pure Lightweight Conditioner
£3.25
Superdrug
Extracts Water Conditioner
£4.00
Sainsbury's
Apple Conditioner 500ml
£0.79
£0.16 per 100ml
Reviews
5.0
2 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Matrix
300ml
Matrix
High Amplify Volume Shampoo Total Results
5
£10.00
£3.33 per 100ml
250ml
Matrix
High Amplify Wonder Boost Volume Spray Total Results250 ml
3
£13.95
£5.58 per 100ml
300ml
Matrix
Insta Cure Antibreakage Shampoo To Strengthen Total Results
48
£12.00
£4.00 per 100ml
300ml
Matrix
Total Results Food For Soft Conditioner
83
£10.56
£3.52 per 100ml
300ml
Matrix
So Silver Purple Shampoo To Brighten Blonde Grey And Hair Total Results
73
£12.00
£4.00 per 100ml
250ml
Matrix
Glow Mania Glow Keeper Leave-In
109
£14.95
£5.98 per 100ml
500ml
Matrix
Total Results A Curl Can Dream Moisturising Cream With Manuka Honey
16
£23.31
£4.66 per 100ml
250ml
Matrix
A Curl Can Dream Rich Mask250 ml
£15.75
£6.30 per 100ml
200ml
Matrix
Food For Soft Xxl Mousse200 ml
£14.96
£7.48 per 100ml
300ml
Matrix
Glow Mania Color Conditioner
110
£10.56
£3.52 per 100ml
Related Products
275ml
Aussie
Aussome Volume Lightweight Conditioner 275ml. Adds Volume to Fine Flat Hair
191
£4.00
£1.45 per 100ml
300ml
Redken
Volume Injection Conditioner For Fine Flat Hair
2
£20.00
£6.67 per 100ml
300ml
Aussie
Aussome Volume Volumising Shampoo for Fine Flat Hair
7,373
£4.50
£1.50 per 100ml
266ml
Pureology
Pure Volume Conditioner For Fine Flat Hair
3
£17.99
£6.76 per 100ml
John Frieda
Luxurious Volume Thickening Conditioner for Fine Flat Hair
516
£1.75
200ml
Aussie
Aussome Volume Volumising Hair Conditioner
176
£4.50
£2.25 per 100ml
250ml
John Frieda
Volume Lift Lightweight Conditioner
668
£5.73
£2.29 per 100ml
John Frieda
Volume Lift Fine to Full Blow Out Styling Spray for Fine Flat Hair Thickening
42
£2.00
John Frieda
Luxurious Volume Perf Full Mousse for Fine Flat Hair
166
£6.95
400ml
Aussie
Aussome Volume Shampoo 400ml. Volume-Boosting Formula for Fine Flat Hair
110
£4.00
£1.00 per 100ml
Related Searches
Conditioners
Hair Conditioners
Hair Treatments