Today's Deals
Help Guides
Download App
Wella Professionals
Ultimate Repair Shampoo Professional Lightweight For Damaged Hair250 ml
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£23.30
£9.32 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Superdrug
Extracts Argan & Amla Shampoo
£4.00
Waitrose
Essential Daily Care Shampoo
£1.95
Sainsbury's
Apple Shampoo 500ml
£0.79
£0.16 per 100ml
Morrisons
Anti-Dandruff Shampoo Classic
£1.60
Asda
Just Essentials Coconut Shampoo 500ml
£0.85
£0.17 per 100ml
Tesco
Anti-Dandruff Classic Shampoo 300ml
£0.71
£0.24 per 100ml
see more
Reviews
4.7
1,219 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wella Professionals
100ml
Wella Professionals
Ultimate Repair Shampoo Professional Lightweight For Damaged Hair
2
£14.10
£14.10 per 100ml
250ml
Wella Professionals
Ultimate Color Blonde Shampoo Anti-Brass Purple For & Highlighted Hair250 ml
£25.00
£10.00 per 100ml
95ml
Wella Professionals
Ultimate Repair Night Hair Serum Lightweight Leave-In Treatment For Damaged
1,212
£24.41
£25.69 per 100ml
250ml
Wella Professionals
Ultimate Smooth Shampoo For Dry Dull & Frizzy Hair250 ml
313
£16.60
£6.64 per 100ml
250ml
Wella Professionals
Ultimate Color Sulphate-Free Shampoo For All Coloured Hair250 ml
£8.49
£3.40 per 100ml
200ml
Wella Professionals
Ultimate Repair Conditioner Deep Nourishing For Damaged Hair200 ml
1,215
£17.49
£8.75 per 100ml
75ml
Wella Professionals
Ultimate Repair Hair Mask Repairs Highly Damaged For All Types
33
£14.25
£19.00 per 100ml
30ml
Wella Professionals
Ultimate Repair Miracle Hair Rescue Spray Leave-On Treatment For Damaged
454
£18.38
£61.27 per 100ml
250ml
Wella Professionals
Fusion Intense Repair Shampoo250 ml
788
£11.38
£4.55 per 100ml
95ml
Wella Professionals
Ultimate Repair Miracle Hair Rescue Spray Leave-On Treatment For Damaged
1,599
£29.17
£30.71 per 100ml
Related Products
250ml
FUL
Reset Repair Shampoo250 Ml Strengthening Cleanser
29
£21.16
£8.46 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Absolut Repair Golden Lightweight Mask For Dehydrated Hair250 ml
45
£20.95
£8.38 per 100ml
500ml
Pantene
Pro-V Repair & Protect Shampoo for Damaged Hair
618
£3.25
£0.65 per 100ml
TRESemme
Biotin Repair Shampoo for Dry Damaged Hair
159
£2.00
300ml
Aussie
Repair SOS Shampoo
304
£4.00
£1.33 per 100ml
350ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Papaya & Coconut Shampoo for Damaged Hair
1,173
£3.00
£0.86 per 100ml
John Frieda
Detox & Repair Shampoo for Dry Stressed & Damaged Hair
277
£1.50
385ml
OGX
Bond Protein Repair Shampoo
190
£5.00
£1.30 per 100ml
200ml
L'Oreal
Paris Elvive Bond Repair Shampoo
745
£6.49
£3.25 per 100ml
250ml
Toni & Guy
Damage Repair Shampoo250 ml
31
£7.20
£2.88 per 100ml
Related Searches
Shampoos