Today's Deals
Help Guides
Download App
KERASTASE
Kerastase Resistance Strengthening & Healing Mask For Over-Stressed Very Damaged Hair With Fibra-Kap200 ml
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£30.68
£15.34 per 100ml
VISIT
Amazon
£40.78
£20.39 per 100ml
VISIT
Boots
£51.00
£25.50 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£17.50
Highest
£30.68
£30.68
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Pure Lightweight Conditioner
£3.25
Reviews
4.7
630 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From KERASTASE
30ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Strengthening Serum With Heat Protection For Very Damaged Hair
605
£29.64
£98.80 per 100ml
250ml
KERASTASE
Resistance Gel Shampoo For Over-stressed & Very Damaged Hair With Fibra-Kap Bain Therapiste
268
£21.32
£8.53 per 100ml
200ml
Kerastase
Kerastase Resistance Strengthening Mask For Extremely Dry & Damaged Hair With Vita-Ciment Masque Force Architecte
354
£29.81
£14.91 per 100ml
200ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Strengthening & Smoothing Mask For Long Hair With Creatine Amino Acid Masque Extentioniste
331
£30.89
£15.45 per 100ml
250ml
Kerastase
Kerastase Resistance Force Architecte Daily Strengthening Shampoo For Damaged Brittle Hair With Vita-Ciment Complex250 ml
772
£16.78
£6.71 per 100ml
250ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Strengthening Shampoo Damaged Hair Seeking Healthier Length With Creatine Bain Extensioniste
450
£15.99
£6.40 per 100ml
500ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Shampoo Strengthening And Fortifying Refill Pouch For Damaged Brittle Hair With Vita-Ciment Complex
603
£31.18
£6.24 per 100ml
200ml
KERASTASE
Kerastase Soleil Masque Apres Hair Mask200 ml
86
£28.60
£14.30 per 100ml
200ml
Kerastase
Kerastase Resistance Strengthening Conditioner For Damaged Lengths & Ends With Vita-Ciment Advance Ciment Anti-Usure
623
£23.40
£11.70 per 100ml
200ml
KERASTASE
Chronologiste Restage Masque Intense Regenerant Youth Revitalizing Mask
£41.95
£20.98 per 100ml
Related Products
250ml
FUL
Reset Repair Shampoo250 Ml Strengthening Cleanser
29
£21.16
£8.46 per 100ml
250ml
Redken
Extreme Hair Mask Treatment For Damaged Hair250 ml
£26.20
£10.48 per 100ml
John Frieda
Detox & Repair Shampoo for Dry Stressed & Damaged Hair
277
£1.50
300ml
Redken
Extreme Conditioner For Damaged Hair Strengthening & Adds Flexibility
41
£25.50
£8.50 per 100ml
500ml
Redken
Extreme Shampoo For Damaged Hair With Protein Repairs Strength & Adds Flexibility
£23.84
£4.77 per 100ml
266ml
Pureology
Strength Cure Strengthening Shampoo
22
£26.00
£9.77 per 100ml
200ml
Aussie
Sos Repair & Revive Conditioner200 ml
412
£4.00
£2.00 per 100ml
212ml
Coco & Eve
Bond Therapy Hair Mask
£32.00
£15.09 per 100ml
500ml
Aussie
Sos Supercharged Repair Hair Mask
2
£3.75
£0.75 per 100ml
200ml
shu uemura art of hair
Shu Uemura Ultimate Reset Mask
£55.99
£28.00 per 100ml
Related Searches
Hair Masks
Pots
Masks
Jars