Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Crunchie Chocolate Bar Multipack
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Cadbury prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Highest
£4.25
£1.50
Sizes
Cadbury Crunchie Chocolate Bar Multipack
£1.50
9 x
£3.00
£0.33 each
40g
Cheapest
£1.00
£2.50 per 100g
8 x 26.1g
£3.00
£1.44 per 100g
12 x 26g
£4.00
£1.28 per 100g
425ml
£2.50
£0.59 per 100ml
4 x 128g
£1.00
£0.20 per 100g
7 x 182.7g
£2.50
£0.20 per 100g
Reviews
4.5
15 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
Cadbury
Dairy Milk Crunchie Bits Milk Chocolate Bar
154
£2.00
£1.11 per 100g
Cadbury
Crunchie Chocolate Cake Bars
67
£2.24
£0.45 each
Cadbury
Chocolate Bar Mixed Value Pack
1
£4.00
£1.00 each
Cadbury
Crunchie Rocks Chocolate Bag
66
£1.30
£1.30 per 100g
Cadbury
Boost Chocolate Bars Multipack
101
£1.75
£1.18 per 100g
Cadbury
Picnic Chocolate Bar Multipack
93
£1.75
£1.15 per 100g
Cadbury
Twirl Chocolate Bar (9Pack)
6
£3.00
£1.55 per 100g
Cadbury
Flake Chocolate Bar Multipack
109
£1.75
£0.43 per 100g
Cadbury
Wispa Chocolate Bars Multipack
97
£1.75
£0.39 per 100g
Cadbury
Double Decker Chocolate Bars Multipack
9
£1.75
£0.98 per 100g
Related Products
Fry's
Chocolate Cream Bar Multipack
24
£1.00
£0.68 per 100g
Yorkie
Milk Bar Multipack
35
£1.65
£1.20 per 100g
Daim
Chocolate Bar Multipack
3
£1.63
£0.54 each
Toffee Crisp
Milk Chocolate Biscuit Bar Multipack
57
£1.34
£0.15 per 100g
Kinder
Crispy Wafer Chocolate & Hazelnut Bar Multipack
7
£3.25
£1.91 per 100g
Milkybar
White Chocolate Kid Bar Multipack (6Pack)
26
£1.50
£2.08 per 100g
Lion
Milk Bar Multipack LION Bars
25
£1.97
£1.17 per 100g
Aero
Milk Chocolate Bubbly Bar Multipack
61
£1.00
£0.93 per 100g
Yorkie
Nestle Yorkie Raisin & Biscuit Milk Chocolate Bar Multipack
29
£2.00
£1.45 per 100g
Kit Kat
Chunky Milk Chocolate Bar Multipack
44
£2.97
£1.03 per 100g
Related Searches
Cadbury